Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3éve szedek gyógyszert, most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3éve szedek gyógyszert, most a 7napos szünetben nem jött meg. Tesztet csináltam késés után 5. nap:Nega. A hónapban kimaradt! Tegnap kezdtem az uj levelet, és barátom bennem ment el! Ugye véd a gyógyszer, ha szedem rendesen, attól, h nem volt vérzés?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el az orvosodhoz. Lehet h komolyabb baj van. Nem szabad az ilyenekkel viccelni. Ha meg nincs probléma akkor sem vagy kétségek között!
2010. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen,elmegyek mképp!de szted véd a gyógyszer amit elkezdtem?
2010. júl. 14. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Tuti véd a gyógyszer. De mielőbb doki, mert ha valami gond van vagy terhes vagy csak még nem tudta a teszt kimutatni,akkor el sem kezdhetted volna az új levelet!
2010. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagy terhes, ha normálisan szedted a gyógyszert, és a teszt is negatív. Ha mégis, a babának semmi baja nem lesz a gyógyszertől, az első időben nem árt neki. (Persze ettől még jobb lenne, ha terhesen nem szednéd, de majdnem biztos, hogy nem vagy terhes.)

Fölösleges pánikolni, meg olyanokat írni, kedves válaszadók, hogy "lehet, hogy nagy a baj", mert ha végigolvasnátok a gyógyszer tájékoztatóját, benne lenne, hogy egy vérzés kimaradhat, akkor kell másik tabi meg orvos, ha a második is kimarad.

Ettől függetlenül mindenki a saját testéért felelős, akit megnyugtat, menjen dokihoz már az első után. Csak könyörgöm, ne írjatok baromságokat!

2010. júl. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!