Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi és miért folyik a mellemből?

Mi és miért folyik a mellemből?

Figyelt kérdés
hétfőn kéne megjönnie. a cicim nagyon fáj, de valami furát láttam ilyen fehér pöttyöket a mellbimbómon, megnyomtam és ilyen fehéres-szürkés lötty jött belőle. eddig nem tapasztaltam ilyet és nem tudom mi ez és mitől van valakivel történt már hasonló
2011. febr. 12. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Bármi is az semmi esetre sem jó.Nem akarlak ijesztegetni,de mellráknál olvastam rola h váladékozhat a mell,meg terhességnél hallottam rola.Jobb ha elmész dokihoz.
2011. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hormonprobléma esetén is váladékozhat, nem kell rögtön mellrákra gondolni, pláne nem, ha fiatal vagy. Menj nőgyógyászhoz.
2011. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el dokihoz. Én is olvastam, hogy az ilyennek komolyabb oka is lehet.
2011. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ááá most tökre ráparáltam :(

az elképzelhetetlen, hogy ha hétfőn kéne megjönnie és nem fog megjönni mi? ilyenkor még ez lehetetlen, hogy azért legyen ez, mert babás lettem igaz?

2011. febr. 12. 19:37
 5/9 anonim ***** válasza:
AZ előtej a harmadik trimeszterben jelentkezik. Hány éves vagy?
2011. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pattanás?
2011. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem is vannak ilyen fehér pöttyeim, és 3 év óta u.az a szitu, mint nálad....eddig mégsem éreztem a mellemben csomót, néha kicsit feszültek, de nem dobtam fel a pacskert...nekem am. hormonzavarom van, lehet, h nekedis.

ne parázz rá, ha mind2 mellednél ez van, nem vlsz, h rák.

beszélj a dokival, ő esetleg elküld röntgenre, és ha nem találnak semmit, akk minden ok. :)

20/L

2011. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább hormonzavar okoz ilyet (magas prolaktin szint). Menj el dokihoz. nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.
2011. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tej?

Mert ha de, akkor magas a prolaktinszinted. Emellett nagyon ritkán jön össze a baba, hosszútávon pedig meddőséget okoz, ha nem kezelik.

2011. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!