Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellemből átlátszó folyadék...

A mellemből átlátszó folyadék folyik, mi ez? Mitől van?

Figyelt kérdés
Voltam vele orvosnál de nem talált semmit azt mondta lehet h fogamzásgátlótól van, de elküldött vele citológiára a biztonság kedvéért még nem voltam majd1hét múlva megyek de addig is, volt már valakinek ilyen?
2010. ápr. 10. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam, hogy a mellrák egyik tünete is lehet. :/ De nem akarlak megijeszteni. Amúgysem biztos, hogy az.
2010. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rák tünete is, igen. De lehet hormonzavar tünete is (magas prolaktinszint).
2010. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! én is pont a prolaktin szintet akartam írni, csak nem engedett be fél óráig:D Szóval mielőtt megijesztenénk itten téged, kérj hormoneredményt, az a legbiztosabb.


[link]


[link]


Galactorrhea-ra rákerestem, mert elvileg így hívják a zavart okozó betegséget. És! daganatra se egyből gondolj! ezt csak tájékozódásul linkeltem be neked!


a másik linkben meg a pajzsmirigy csökkent aktivitás mellékhatásaként említik, szóval hormonvizsgálatot neked:)

2010. ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!