Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan fogamzásgátló...

Van olyan fogamzásgátló tabletta, amit ducik is szedhetnek?

Figyelt kérdés

Eléggé duci vagyok (120 kg), és szeretnék valamilyen biztonságos és kényelmesebb módszert. A tablettára gondoltam.

Az egészségemmel nincs semmi gond, a vérnyomásom alacsony egy kicsit, és a koleszterin szintem is alacsony. Azt tudom, hogy lehet hízni tőle, de van esetleg olyan tabletta, amitől nem?

20/N


2011. febr. 14. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég egyéni dolog. Vki az egyik tabitól hízik, másiknak semmi baja tőle.

Biztosan nincs hormonális oka a túlsúlyodnak? (Alacsony pajzsmirigy, inzulinrezisztencia pl)?

Menj el orvoshoz, majd ő megmondja, szedhetsz-e vagy sem.

2011. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nincs hormonális problémám, voltam kivizsgáláson 1 éve is, mert akárhogy fogyózom, nem megy le a súlyomból :( A doktor szerint teljesen egészséges vagyok, egyszerűen genetikailag vagyok ilyen (a családban mindenki 120 kiló fölött van).


Megtudnátok esetleg mondani, hogy egyáltalán lehetséges-e tablettát szedni duciknak?

2011. febr. 14. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze,hogy lehetséges! Semmi akadálya! Örülök,hogy nem vagyok egyedül! Nekem is írtak szülés után (tavaly) pedig 105kg voltam,na most sem vagyok sokkal kevesebb. :(

De lényeg,hogy írhat fel gyógyszert a nőgyógyászod,de ha adhatok 1 jó tanácsot,ne dohányozz mellette.

2011. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nincs semmiféle káros szenvedélyem, nem dohányzom, nem iszom, és soha nem is drogoztam (még csak ki sem próbáltam egyiket sem).


Most óvszerrel védekezünk, de tartok egy kicsit tőle, a párom nagyon heves.


Köszönöm a válaszokat, ha van esetleg még tapasztalat, szívesen veszem :)

2011. febr. 14. 21:33
 5/6 anonim válasza:

Szia!én is túlsúlyos vagyok,és én is szedtem fog.gátlót,igaz én csak 2 hónapig,mert nekem az a fajta nem vállt be,és szerettük volna,ha sikerülne a baba!

nekem a gyógyszertől minden bajom volt,minden olyan tünetet produkáltam,ami benne volt a tájékoztatóban,és ha ezek jelentkeznek akkor azonnal abba kell hagyni!

2011. febr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, nem csak vékonyak szednek fog.tabit, amúgy vannak alacson yhormontartalmúak amik nem hízlalnak, sőt sok tabi inkább az abbahagyása után kezd hízást okozni pont a hormonháztatrás felkavarása miatt.Igaz én vékony vagyok,de amit én szedtem 10 éve 1évig attól egy dkg-ot sem híztam.
2011. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!