Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Diane 35 tapletta abbahagyása...

Diane 35 tapletta abbahagyása mivel jár? Ujra visszajönnek a tünetek? Ha váltok valamire akkor elkerülhető ez? Hajhullást okozhat ha váltok vagy ha abbahagyom?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Diane-t maximum fél évig szabad szedni... Szóval előbb-utóbb mindenképp váltanod kell, vagy abba kell hagynod.

Milyen tünetedet kezelték vele?

2011. febr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pattanások
2011. febr. 15. 08:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Én utána megint "kirügyeztem" sajnos.
2011. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és most szedsz mást helyette? vagy egyáltalán semmit
2011. febr. 15. 13:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Yadine_t szedek, de a pattanások kijönnek, kevesebb, mint gyógyszer nélkül, de több, mint a Diane-val. És az orvos nem is biztatott azt mondta valószínű pattanásos maradok a menopauzáig.
2011. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

értem. jó ha egy pár darab van amit szolival le lehet terelni az nem gáz. csak ez a kóros. dolog ne jöjjön vissza.

ez nagyon hasznios válasz volt lájkolom. köszi.

amugy ez viccc. sztks orvoshoz nem fogok menni. nem hiszem le hogy a mai világban nincs megoldás erre.. NEM hiszem el.

2011. febr. 16. 07:27
 7/9 anonim ***** válasza:
18 évesen még én is azt gondoltam, hogy ezeket a hülye pattanásokat el lehet tüntetni, mert a körülöttem lévő embereknek szépen elmúlt. Nekem meg megmaradt, lassan már elfogadom, de mindig rányomta a bélyegét az önbizalmamra. Az biztos, hogy akkor volt a legrosszabb mikor nem szedtem semmit, akkor ezek az igazi aknés pattanások jöttek ki. Drukkolok neked, hogy jó dokit találj és ne bosszantsanak pattanások téged:)
2011. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi. hát tudod Én elég önbizalomhiányos vagyok így is.. ez kb rányomná a bélyegét az életmre.
2011. febr. 16. 08:35
 9/9 A kérdező kommentje:
meglátjuk, remélem találok valakit. Üdv.
2011. febr. 16. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!