Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta abbahag...

Fogamzásgátló tabletta abbahagyása után ez normális?

Figyelt kérdés

Már a múlthéten meg kellett volna jönni, de még mindig nem. Sejtettem, hogy ez lesz, annyira nem vagyok kiakadva miatta. Kb másfél évig szedtem, szerintem ez nem olyan sok.


Inkább csak elkeseredtem, hogy volt-e értelme szedni a gyógyszert, nem okoztam-e túl nagy kárt a szervezetemben. A legtöbben azt mondják, hogy ma már nagyon megbízhatóak a gyógyszerek, de én már a harmadik gyógyszert hagyom abba. Rengeteg előnye van, de nem tudom, hogy én vittem túlzásba az aggódást és minden tünetet a gyógyszerre kentem, vagy tényleg nem bírta a szervezetem...


Mindenesetre örülök, hogy abbahagytam, csak minden nap aggódva indulok el, hogy vajon mikor fog megjönni.


Nektek mi a tapasztalatotok? Milyen hatásokkal volt rátok a tabletta és az abbahagyása?


2011. szept. 5. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én is háromszor hagytam abba, illetve váltottam tablettát az évek során, mire teljesen leálltam vele...

Nyilván, a szervezeted most még várja a hormonokat, amiket eddig tálcán kapott. Egy időbe beletelik, mire észhez tér. Számíts rá viszont, hogy sokkal erősebb görcseid lehetnek majd, mint a tabletta szedésekor, a vérzésed is erőseb lesz és tovább tart majd.

2011. szept. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!