Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni menzesz...

Mit lehet tenni menzesz alatti bélgörcs ellen? Menzeszgörcs elleni gyógyszer (Flector EP) ezen nem segít. Néha úgy érzem, még fokozza.

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 13:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Már azt se tudom,mim görcsöl, és hasmenésem is van. Félek, hogy ismét elviselhetetlenné válik,mint a múltkori alkalmakkor. Fogamzásgátlót, semmi hormont nem szedhetek.
2011. febr. 15. 13:38
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdés mid görcsöl.A gyomor(gyomorszáj) vagy a hasad(köldök körül v. alatta).Az emésztésem nekem is jobb olyankor(van h. napi 2-szer is megyek és elég sokat kirakok),de a hasmenés szerintem nem normális.Nem lehet h. elkaptál valami fertőzést?Én Mesulidot szedek, de a Cataflame is jó görcsökre.
2011. febr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is előjön ez a probléma minden egyes alkalommal. De nekem akkor is megy a hasam menszi idején, ha semmit nem eszek. Ijesztgettek már azzal, hogy komolyabb probléma állhat ennek a hátterében, hogy mindig összefüggésben jelentkezik ez a hasmenés a vérzéssel, és menjek el kivizsgálásra, de még nem szántam rá magam. Fogalmam sincs, mitől lehet. Szerintem minél hamarabb menj el te is!
2011. febr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
cataflame is csak a menstruációs görcsökre jó, a beleidre tök felesleges beszedni, sőt a fogamzásgátló sem használna
2011. febr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 No spa+3-4 db szén tabletta.Ez a párosítás kíméletes és tökéletesen elmulaszt minden hasi görcsöt,fájdalmat,hasmenést.Legalábbis, nekem bevált.Mensi alatt nekem is előjön a hasmenés, majdnem minden hónapban.
2011. febr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem fertőzés, máskor is volt ilyen.
2011. febr. 15. 15:18
 7/9 A kérdező kommentje:
Laparoszkópiát csináltak,endometriózisom nincs - az állhat elvileg a háttérben.
2011. febr. 15. 15:18
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi 14.05, ezt megpróbálom.
2011. febr. 15. 15:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott közben görcsölni a hasam és gyakran van hasmenésem, de nekem semmi nem használ :S csak az első napon szokott lenni, úgyhogy azt valahogy túlélem.
2011. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!