Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 évesen az a ciki ha szőrös...

14 évesen az a ciki ha szőrös valaki odalent, vagy ha nem az?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni mi a jobb, az ha "csupasz" vagyok, vagy ha szőrös. Én borotválni szoktam nyáron, de attól kipattog, és az csúnya. Mit kell tenni?
2011. febr. 15. 13:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
Gyanta, vagy szőrtelenítő krém.
2011. febr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Mi az, hogy ciki, meg nem ciki? Ez egy teljesen intim dolog. Gondolom senkinek nem mutogatod. Majd ha barátod lesz, akkor neki esetleg lehet beleszólása abba, hogy hogyan hordod, de addig kit érdekel?

Ha neked kényelmesebb csupaszon, akkor legyen csupasz. Ha meg kényelmesebb szőrösen, akkor ne szenvedj vele.

Sosem értettem miért jobb a kipattogott punci, mint a szőrös...

2011. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

gyantáztasd, vagy használj nyírógépet.

hajnyíró is jó, testszőrzetnyíró is, elektromos borotva is, választhatsz.

egyes epilátorok egyben elektromos borotvák is.

2011. febr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
A Te puncid, a Te dolgod, hogy szőrös-e vagy csupasz.
2011. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó úgy hangzott, mint egy reklámszlogen... xD
2011. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. febr. 15. 17:17
 7/11 anonim ***** válasza:

Én leegyszerűsítettem a dolgot:

Bár kényelmesebb, jobban érzem magam, ha nem szőrös, rendszeresen csak nyáron szőrtelenítek. Akkor borotvát használok. Sosem vágtam még meg magam, és hál'istennek nem is pattogok ki. Eleinte kipattogtam, azóta már van egy bevált taktikám, amíg egy eldobható borotvát 3-5 alkalommal használok láb, hónalj szőrtelenítésre, addig ha a nemiszervemet borotválom mindig vadonatúj borotvát használok, valamint utána hintőporozok. Így nem szoktam kipattogni. Télen és ősszel csak bikinivonalat szedem rendszeresen. Igazából senkinek semmi köze hozzá, hogy szőrös-e vagy sem.

Én anno azért kezdtem el borotválni, mert idegesített, hogy amikor menstruáltam tiszta vér volt a szőr is:| (Akkor még betétet használtam.) Aztán rájöttem mennyire jobb, ha nem szőrös és elkezdtem rendszeresen borotválni, néhány hónapig borotváltam, aztán rájöttem, hogy tök fölösleges, hiszen úgy sincs barátom, másnak meg nem mutogatom amúgy se! Onnantól rendszertelenül borotválom, amikor éppen olyanom van + nyáron:)

15/L

2011. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De ha majd lesz barátom, akkora kérdezem. Vagyis mostanra is, csak azért akkor lesz az aktuális.
2011. febr. 15. 17:34
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor meg majd megkérdezed tőle. Nem minden pasi egyforma. Manapság pl. a csupaszság a divat, az én barátom mégis jobban szereti, ha picit szőrös.

Bár értelmes pasi nem válogat:D

2011. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aztán nemsokára már az is kérdés lesz, hogy nem baj-e, hogy két fülem van meg egy orrom? vagy a barna szemem helyett inkább kéket szeretne a barátom? Megette a fene, ha nem azt szereti majd benned, amilyennek a természet megalkotott!
2011. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!