Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mostanában miért ciki, ha...

Mostanában miért ciki, ha "szőrös odalent"? Nőgyógyásznál, szüléskor (úgyis leborotválják), meg amúgyis? Mindenki csupasz?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezen már én is gondolkodtam. Én télen pl. meg akarok fagyni, ha "csupasz" vagyok, meg különben is szúr, viszket, nem a kedvenc frizurám. :)
2011. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem a higiénia miatt csupaszítanak sokan.


Én már egyszer szültem, amikor volt nőgyógy. vizsgálatom, mindig csupaszra borotváltam. Szüléskor szintén-ha nem borotváltam volna, akkor a szülésznő állt volna neki.


Most ismét babát várok, ugyanez a helyzet. Én elsüllyednék, ah egyszer szőrösen kellene felfeküdnöm a vizsgáló székre.

De alap esetben, ha nem kell mennem sehová, nem szoktam sűrűn szőrteleníteni, mert akkor vacogok és egész nap harisnyában flangálhatnék :)



A kérdésedre a válasz: nekem ciki lenne szőrösen menni vizsgálatra/szülésre, de itthon nem esek túlzásokba.

2011. márc. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig sokan azt mondják, hogy pont a higiénia miatt nem szabadna annyit borotválkozni. Mondjuk ebben lehet valami, én mindig akkor szedek össze valamit, mikor kopasz vagyok. :S
2011. márc. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia


Nem tudom, hogy ez most divat vagy sem, de en 17 eves koromtol szortelenitek a szemerem reszen.

Mindig teljesen legyantaztam/borotvaltam es ez a terhesseg szules miatt sem valtozott meg.Igaz a lanyom szuletese ot, nem mindig van idom ra...volt, mar, hogy a huhany alol ugrottam ki, mert felebredt es el kezdett sirni.Na akkor a fele szoros a fele csupasz volt :D

En igy szeretem, nekem igy kenyelmes.10 eve szortelenitem, igy mar annyira megszoktam, hogy szules utan viszkettem mindig, mert nem mertem borotvalkozni a sebem miatt.

2011. márc. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Változik a divat, ennyi. Az elmúlt jópár évben a csupasz volt a divat, meg itthon még most is az, viszont szerintem majd változik ez azért megint, pl. Amerikában most megint divat, hogy van némi szőr.

Mondjuk nekem egy jó 6-8 éve csupasz, mert így szoktam meg, terhesen is mindig borotváltam, de nem azért, mert az orvos előtt ciki lenne szőrösen, hiszen annak teljesen mindegy, látott már ilyet is, olyat is.

2011. márc. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ciki, ha nem (én nem érzem annak), én szőrös vagyok....

Ha orvoshoz mentem, akkor is. Így teremtett minket az Isten, (vagy másként megközelítve, ezzel áldott meg a természet). Szerintem is inkább véd.

Szülés előtt kicsit igazítottunk rajta, szülésznő még borotvált, ahonnan kellett.

2011. márc. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

26 éves vagyok , két szülésen vagyok túl. Nekem szőrös. Mindig csak rövidre van vágva, és a bugyiból kilógó rész van gyantázva. Soha nem szégyelltem, hogy nem szedem le kopaszra. Szerintem az ciki kategória az ápolatlan, mosdatlan. Pl. én nyáron voltam terhes és sok kismamát láttam, hogy csilli-villin fel volt öltözve, smink meg minden, de a nyitott szandiban koszos volt a lába. Pont az, ami a doki fejénél van.

2011. márc. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. márc. 18. 10:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Én amióta elkezdtem pelyhesedni, borotválom magam mindenhol.

Na nem azért mert cikinek érzem ha szőrös vagyok, de nem érzem magamat jól ha szőrös vagyok.

Olyan szinten undorodom olyankor saját magamtól, hogy bár a páromat az sem zavarná ha sehol nem vagyok borotválva, egyszerűen ha valamiért nem tudok szőrteleníteni, és borostás vagyok, akkor a sexre sem vagyok hajlandó, mert elmegy tőle a kedvem.Én már csak ilyen vagyok. :)


Viszont azt nem szeretem (bár közöm nincs hozzá), és nem értem, aki divatból szőrtelenít.Vagy csak azért mert épp van pasija.Nekem ez furcsa.

2011. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van egy barátnőm, aki rendszeresen váltogatja a pasijait, és ő mondta hogy már nem ciki, sőt a pasiknál újabban kuriózumnak számít ha szőrös. Gondolom azért, mert manapság már ritkaszámba megy ilyet találni, vagy tényleg újra divatba jön.

Az én párom is szeretné ha szőrösen lennék, de én is undorodok tőle, ugyanúgy, ahogy az előző válaszoló írta.

2011. márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!