Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Áttöréses vérzés hogy "néz" ki?

Áttöréses vérzés hogy "néz" ki?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mennyire erős, vagy ez változó? Rózsaszín maszat lehet? Olyan érzés, mintha meg akarna jönni, de félidőben vagyok.
2011. febr. 15. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, amit én tapasztaltam, az nem rózsaszín volt, hanem ún. pecsételő. Ha meg akar jönni, akkor előfordul napokkal előtte a rózsaszínes váladék. Az áttöréses vérzés azonban normál színű, csak nagyon minimális.
2011. febr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is ma vagyok félidőben és nagyon minimális rózsaszínes, pirosas vérzésem volt, de annyira minimális, hogy csak pisilés után a wc papíron láttam. Ez normális :)
2011. febr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálam sajnos nem, mert tabit szedek. A köztivérzés (ami neked van), az normális. Az enyém valószínűleg áttöréses, ami nem az. De mivel még sosem volt gondom a tabival x év alatt, nem is tudom, hogy tényleg az-e. De a tünetem az tényleg ugyanaz.
2011. febr. 18. 09:02
 4/6 anonim válasza:
Én is fogamzásgátlót szedek és a nőgyógyász szerint ez normális.
2011. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Előtti és utolsó is én ugyanaz voltam :)
2011. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Úgyis már csak kb. 3 hónapig akarom szedni.
2011. febr. 19. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!