Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy allergiás...

Lehetséges, hogy allergiás vagyok az ondóra?

Figyelt kérdés
Régen fogamzásgátlót szedtem, és gumi nélkül szexeltünk a barátommal. Amikor elélvezett bennem, feldagadtak a szeméremajkaim, és a csiklóm, nagyon picit fájt is, de ez kb fél órán belül elmúlt. Voltam más pasival is azóta, de vele mindig gumit használtunk, szóval nem tudom, hogy más pasi ondójára is érzékeny vagyok-e. (Amúgy ez csak akkor okozott problémát, ha bennem élvezett el. Ha a bőrömre, vagy máshova, olyankor nem tapasztaltam semmilyen rendellenességet)
2011. febr. 15. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom ritka, de előfordulhat. Szerintem kérdezz meg egy orvost, mert lehet, hogy csak városi legenda. Lehet, hogy a partnerednek volt olyan fertőzése, ami rajta nem okozott tüneteket, de rajtad igen.

Nem voltál ezzel a problémával orvosnál?

2011. febr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem legenda, tényleg van, és tényleg ritka. Sőt, most olvastam, hogy olyan férfiak is vannak, akik a saját ondójukra allergiásak, na az már kínos eset.
2011. febr. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!