Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kipróbáltam már egy pár...

Radvánszki Erika kérdése:

Kipróbáltam már egy pár intimlemosót, de úgy néz ki allergiás vagyok. Elkezdek viszketni tőle és erősebb hüvelyfolyásom lesz. Mit tehetnék, mit használhatnék?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne használj,ha itt keresel korábbi kérdéseket a témában, sokan ezt javasolják!!!
2011. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem többet árt a lemosó, mint használ. Én tudod mit használok évek óta? Babafürdetőt, oda is! Azóta alig jött elő a gombám, ami addig többször volt egy évben.

Ne dőlj be a reklámszövegnek, hogy savas ph meg stb. Ez mind duma. Minél kevesebb vegyszer legyen benne, az a legjobb.

2011. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sima meleg vizet használj intim mosakodáshoz.
2011. okt. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt a problémám, és gyógyszerárban ajánlották a Frezyderm intim habot. Mióta használom a folyásom minimálisra csökkent, szinte észre sem lehet venni, viszketésről azt sem tudom mi az. Én kúpokat használtam, páromat is kezeltük, de mindig visszajött, de mára teljesen tünetmentesek vagyunk. Drága, de bátram merem ajánlani.
2011. okt. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Femifit mosakodó habtej vált be. A többire én is allergiás vagyok.
2011. okt. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ptecus41 válasza:

Én frezyderm Intim habot használok, mert hüvelyszárazság, gombásodás, mind volt sajnos.

Nem használom minden nap, mert van h elfelejtem, de teljesen jó.

Nincs folyás, baci ilyesmi.

Tök sokáig elég egy flakonnal.

Nézz utána, intimapolas oldalon.

2011. nov. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyszerű szappan..
2012. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!