Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszamaradtam volna a növésben?

Visszamaradtam volna a növésben?

Figyelt kérdés
Tiniként nagyon sovány voltam mindenki szerint,nem is táplálkoztam egészségesen,kiskoromban pedig alig tömtek belém pár falatot.A növésben megálltam kb 14 évesen,160 cm magasan 43 kg voltam.Egyszer az általános vizsgálaton azt írták a katonomba hogy alultáplált vagyok.Most,22 évesen pedig nőttem 2 cm-t a 160-hoz. Hogy lehet ez??? Most hozom be a lemaradást? Igazából még örülnék is,ha még megnőnék ugy 165 centiig :).Amugy apukám 185,anyukám 165 magas.
2011. febr. 16. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
162 cm,nem olyan keves.Nekem 36 labam volt,25 eves koromig,aztan egy ev alatt 3 szamot nott a labam.Senki nem tdta megmagyarzni.A magassagomat nem nagyon mertem,de nem hiszem hogy nottem,166 cm vok,es 49 kilo:).Senki nem tart sovanynak es visszamaradottnak.Nyugi,rendben van minden.
2011. febr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!