Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék segitséget kérni,16...

Szeretnék segitséget kérni,16 leszek és a mellemel nemvagyok megelégedve. Lehetséges hogy megállt a növésben? Alkohol vagy a dohányzás miatt? . Mert engem nagyon zavar Lehet hogy hülyeség de az önértékelésem is e dolog miatt nem valami jó.

Figyelt kérdés
Igaz ez az állítás, vagy ne törődjek vele?
2011. febr. 16. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Alkohol és dohányzás miatt nem áll le a növekedés... Egyszerűen ilyen géneket örököltél, ez van...

Azonban a mell kb. 20 éves korig fejlődik, tehát még van remény. Lehet, hogy nőni már nem fog nagyon, de még formásodhat.

Mekkora a méreted? Mert lehet, hogy nem is olyan kicsi, és akkor tudlak bíztatni. :)

2011. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azthiszem A...és sok helyen olvastam a mell fejlődéséről és volt irva hogy :,,Először a bimbóudvar emelkedik elő a bimbóval együtt, majd a mell is nagyobbodni kezd. Idővel a bimbóudvar belesimul a mell szintjébe."......na ezzel azt akarom hogy az utolsó nálam még nincs meg ...érted
2011. febr. 16. 13:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Én 22 éves korig tudom, hogy nő.

De elsősorban genetikai adottság, mekkora lesz. Ha anyukádnak, nagymamádnak, nővérednek nagy melle van, nagyobb esély van rá, hogy neked is az lesz, bár nem 100%. Általában a testesebb lányoknak nagyobb melle van (a mell zsírszövetből van), ha vékony testalkatú vagy, nagyobb eséllyel lesz kisebb melled. De ez is csak általánosságban igaz, hiszen vannak vékony lányok is nagy mellekkel.

2011. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a másik gond az ...hogy 164 cm magas vagyok és 48 kg....és bármennyit is eszek nem látszik meg rajtam....egyszerűen nem tudok felszedni magamra pár kgot...
2011. febr. 16. 13:10
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem befolyásolja semmi a mell méretét, de az alkohol és a cigaretta amúgy is káros az egészségre!
2011. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

164 cm-hez és 48 kg-hoz mégis mekkora melleket szeretnél, Hát hogy néznél ki D-s lufikkal?

Amúgy úgy sem tudsz vele mit csinálni, szóval vagy fogadd el, vagy gyűjtsél műtétre.

2011. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Az alkoholtól van.

Mindenki aki kis korában iszik, az nem nől meg nagyra :)

2011. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ez komoly?....és már nemis fog?...:(mit tehetnék ellene?
2011. febr. 21. 14:02
 9/10 anonim válasza:
100%
16 évesen alkohol vagy dohányzás miatt????? Hova jutottunk???????????????????? Ne igyál meg cigizzél már, túl fiatal vagy hozzá, rengeteg dologra lehet hatással, kevés itt a hely sorolni!!!!!!!!!!!!!! Majd 30 évesen meg siránkozol... Lehetne kicsit több eszed.....
2011. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A mellméret elsősorban családi alkattól függ. A súlyodhoz lehet, hogy köze van a dohányzásnak (étvágycsökkentő, az ízek érzékelését nagyon rontja, állandó oxigénhiány a sejtekben, hogy a többit ne is írjam...). Nem hiszem, hogy 16 évesen ne lehetne valaki boldog cigi és alkohol nélkül. A mell pedig még az első terhesség alatt is szokott valamennyit nőni. A túl nagy mell sokaknál hátfájást okoz - húzza a gerincet a nagy súly, ezért nem érdemes az alkattól nagyon eltérőre vágyni vagy sok pénzért még meg is operáltatni. Sok fiúnak az átlagos, formás mell tetszik, és az összbenyomás (arc, haj, ápoltság, szép mosoly - ápolt fogak, előnyös ruhák, egyéni stílus pl. a kiegészítőkben) is sokat számít, nem minden a nagy mell.
2011. febr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!