Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is pokoli fájdalommal...

Másnak is pokoli fájdalommal jár minden egyes alkalommal a menstruációd? Leírnád a tüneteket?

Figyelt kérdés
CSAK azok válaszoljanak,akiknek mindig nagyon fájdalmas a menstruációja!!!Olyanokra gondolok,mint például:minden esetben hányás,hasmenés,ájulás,olyan erős görcs,hogy a mentő viszi el,azokon a napokon nem megy dolgozni,suliba.Kiváncsi vagyok,hogy csak nekem jár ilyen extrém fájdalommal,vagy más is így szenved.Nekem,bélgörcs,szélgörcs,és sokszor kórházi ápolás vár...ezeken a napokon.
2011. febr. 17. 10:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
a válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad!:Igen,én is a menstruációhoz kötöm a dolgaimat,ez a legrosszabb!Egyébként,aki minden féle gyógyszereket ajánl,az inkábba ne ajánlja,mert hidd el azt a gyógyszert még nem találták fel ami nekem(vagy a hozzám hasonlókon)segített volna.33éves vagyok,gondolod nem próbáltam ki mindent?.Most én is fogamzásgátlót használok,de csak egy évig,mivel gyereket akarunk férjemmel,már előre rettegek,mert nyáron lejár az 1év.....na de ezt sem szedhetem életem végéig!Amúgy se használ az se sokat nekem,és inkább nem írnám le,hogy anyukámnak hányféle károsodást okozott amíg szedte.A szülés után hogy mi lesz?Nem tartozom azok közé,akiknek jobb lesz...sőt,még csak ilyen ismerősökről sem tudok,a családban meg végképp nem múlt el.Hát mindenesetre,legalább nem vagyok egyedül ezzel a bajjal.Mindenkinek kitartást,és várjuk azt amikor végleg megszűnik:-)!
2011. febr. 17. 11:02
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen hasonlóan vagyok én is. Hasam mindig fáj, de van egy évben 4-5 hónap, mikor annyira, hogy én is ügyeleten kötök ki. Amik mindig előfordulnak, főleg az első 1-3 napon: erős hasfájás, izzadás (de közben jég hideg vagyok), hasmenés, szédülés, gyengeség, haspuffadás. Ez utóbbi már napokkal a menzesz előtt.

Ha épp olyan hónap van és ügyelet, akkor ezek egyvelege egyszerre jön ki, amiből lesz egy vagy két szép kis ájulásom is.


Tavaly elkezdtem szedni fogamzásgátlót, de 4 hónap után trombózisom lett, így ez nálam felejtős egy életre. Pedig már kezdtem örülni, mert 2 hónap tabletta szedés után volt 2 hónapom, amikor meg se éreztem, hogy menstruálok.


Sajnos ezzel kell együtt élni még jó sokáig, az orvosom nem talált nálam semmit, ami megmagyarázná ezeket a nem túl normális tüneteket. De én is abban reménykedem, hogy talán leszek olyan szerencsés, és a szülést követően enyhülnek ezek a tünetek...

2011. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!