Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz hogy önkielégítéssel is...

Igaz hogy önkielégítéssel is lehet a menstruációd előrehozni? Ha nem, mondanátok dolgokat amivel lehet?

Figyelt kérdés

Megyünk a tengerparta és úgy érnénk oda h pont meglenne, és még 4 napig lenne meg. Hogy tudnám előrehozni? köszönöm szépen.

13/L


2011. aug. 11. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudod előrehozni, felejtsétek már el ezt a hülyeséget. A menstruáció igen összetett hormonális szabályozás alatt áll, nem hat rá sem a citromlé, sem a vörösbor, sem a ráolvasás.
2011. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Türelmesnek kell lenned, mert semmivel nem lehet előrehozni. Tamponnal lehet fürödni, de maximum egy órát lehetsz vízben, és ha kijössz, azonnal ki kell cserélni, vagy betétet tegyél be.
2011. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
13 évesen ilyeneken jár az eszed? Miért nem lehet felnőni és felnőttként gondolkodni. A szexhez minden tizenéves felnőtt már, de ahhoz, hogy gondolkodjon......
2011. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az önkielégítéstől semmi baja nem lesz. Sőt, az nagyon is hasznos, hiszen így ismeri meg a testét. Viszont a menstruációt nem befolyásolja.
2011. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
-.- nah, engem meg nem érdekel, hogy ki mit mond, az én családomban minden nőnek bejött a citromlé... vagy négy napot tudtuk késleltetni... és a vörösbor meg vérszaporító...
2011. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy miért vannak ilyen rosszindulatú válaszadók. Nemhiszem, h az önkielégítéssel bármi probléma lenne, de az ég szerelmére nem aztmondtam h önkielégítek,csak megkérdeztem.Egyébként mit gondolsz? Min járjon az eszem? Csak érdekel már, ha elmegyünk a világ másik végére pancsolni, ne legyen meg. Nemrég jött meg, nemvagyok tapasztalt, és úgygondolom befolyásolná azt hogy hogy érzem magam, de ha már ennyi pénzt kifizettünk érte akkor azért minden lehetséges dolgot megtennék h tökéletes legyen. Lehet neked nem lenne probléma,tapasztalt vagy stb. de azért engem is meglehet érteni, nem kell rögtön letorkolni. A többi válaszadónak köszönöm!:)
2011. aug. 21. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!