Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz? A 2. dik abortusznál...

Mariann@ kérdése:

Abortusz? A 2. dik abortusznál is használnak lamináris tágítást? Még nem szültem.

Figyelt kérdés
Sziasztok!Azt szeretném kérdezni ,hogy ha valakinek 2-dik abortusza van akkor is helyeznek föl tágítót?Mert az egyik barátnőm azt mondta hogy nem hanem csak az elsőnél.mert hogy többször nem szabad!!hozzáteszem hogy még nem szült.
2011. febr. 17. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:

www.orvostudakozo.hu oldalon meg tudod kérdezni.

De kérlek áruld már el, hogy hogy a fenébe csúszik be a baba kétszer???

Még vhogy meg tudom érteni (bár nehezen), hogy vkinek egyszer összejön, akár védekezés mellett is.

Nah de kétszer?

Nem lenne egyszerűbb védekezni, mint abortuszra járni?

2011. febr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Nem lesz második abortusz.csak kíváncsi vagyok ha esetleg meg történne.vagy is kicsit ideges vagyok mert most kezdtem el egy új fogamzás gátlót a gestomix-et a 14. napig nem volt nemi életem de a 14 dik napon igen amivel csak annyi a baj hogy előtte egy nappal kezdtem el az augmentint szedni,tehát 2 dik napja szedtem az augmentint és együtt voltam a barátommal de kiszállásos módszerrel védekeztünk.és a fogamzásgátló 14 napján voltam.útólag kiderült hogy allergiás vagyok az augmentinre és kaptam ez miatt egy gombás fertőzést is.de viszont 4 szem van vissza a gyógyszerböl(fogamzásgátlóból) és nagyon gyengén(csak a wc papíron látszik) vérzek és a hasam is fájdogál.nagyon ideges vagyok holnap elmegyek dokihoz!
2011. febr. 17. 11:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Nah nyugi, azért annyira nincs nagy katasztrófa, hogy már az abortuszon kelljen gondolkodni.

14. nap környékén már véd a tabletta. Ráadásul volt megszakítás is. Az antibiotikumok meg gyengíthetik a hatását, nem megszüntetik.

A vérzés inkább azért lehet, mert szokja a szervezeted a tabit, első levélnél elég gyakori.

Akkor ijedj meg, ha a 7 napos szünetben egyáltalán nem jelentkezik a vérzés. Addig meg nyugi.

2011. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De azért máskor legyél figyelmesebb. És a kiegészítő védekezés nem a megszakítást jelenti, hanem az óvszert.
2011. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
remélem igazad lesz!mert sajnos egyszer már volt egy abortuszom igaz akkor csak 18 voltam és nem védekeztem .de azóta rettegek a terhességtől.7 éve szedek fogamzásgátlókat de egy idő után mindegyikkel valami baj lesz.ezért kaptam most is újat!a tágítást pedig azért kérdeztem mert nekem az elsőnél iszonyatosan fájt amikor azt fölhelyezték.remélem nem lesz baj.de holnap mindenképp elmegyek dokihoz már kértem időpontot.de szerintem ha netán az vagyok azt akkor még ő sem látja mert ez szombaton történt!
2011. febr. 17. 11:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szombaton történ, akkor még tuti nem lát semmit.
2011. febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!