Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusznál milyen kedvezményt...

Abortusznál milyen kedvezményt vehetek igénybe ha nincs pénzem kifizeti a teljes öszeget?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, nincs lehetőségem megtartani a babát... Szüleimel élek, most fejezem majd be a sulit, még részesülök a gyermekvédelmi támogatásban a suli végéig. SAjnos nincs 30 ezer forintom kifizetni a teljes öszeget. Kaphatok kedvezményt? Vagy ha beviszem a gyermekvédelmit, akor kapok kedvezményt? vagy nekem mennyit kelne fizetnem?

Légyszi normális válaszokat :)


2011. máj. 9. 09:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Hah, teljes összeg, a 30 ezer csak az altatás, a többit a TB fizeti, nah erre kell az adónk. Amúgy meg max szociális alapon kaphatsz kedvezményt, de ahhoz mindenféle fizetési bizonylat kell.
2011. máj. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
A gyermekvédelmi támogatással, amit igazolni kell a határozattal a felére csökken az összeg. Máskor meg védekezz a nem kívánt terhesség ellen.
2011. máj. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%
ne haragudj, a kérdésedre nem tudok válaszolni, csak szeretném közölni a többiekkel, hogy marhára semmi közötök ahhoz, hogy miért akar abortuszt, az ő döntése, és nincs jogotok bírálni ezt! inkább maradjatok csendben a s.ggeteken, ha nem tudtok segíteni, nem kell lehurrogni, hogy gumi olcsóbb lett volna, mert fogalmatok sincs, mi történt! mi van, ha valaki felelősségteljesen védekezik, és kiszakad a gumi? mi van, ha valaki teherbe esik 72 órás tabi ellenére is?? mert igen: ELŐFORDUL!
2011. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
24%

van lehetőséged megtartani- és a többi majd utána tiszta szívvel és lelkiismerettel alakítható.

vannak dolgok, amik nem várhatnak - ezek szerint egy

ÉLET jelentkezett nálad, dolga van itt a Földön.

2011. máj. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%
utolsó: mivel ezt egy nyilvános helyen kérdezte, ezért teljesen nyugodtan kifejthetjük a véleményünket. Egyébként 72 órás tabi mellett alig van esély teherbe esni, ahogyan fog.gátló mellett is. Ha meg így becsúszik, nincs az a szülő, aki ne értené meg. Plusz! 20 éves!!! Önálló véleménye, döntése lehetne.
2011. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem azon vannak kiakadva, hogy 20 évesen már nem leányanya.
2011. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Add örökbe,az ingyen van.A mosoly jeled a szöveg végén meg egyenesen vérlázító,már bocs.
2011. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
az utolsót az utolsó előttinek szántam
2011. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Kérdező!


A legnagyobb jóindulattal mondom, őszintén sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, nap mint nap olvasok hozzád hasonló eseteket.


Én csak örülni tudok annak, hogy engem mindig elkerültek az effajta borzalmas dolgok.


Szeretném megkérdezni, hogy ha stabil párkapcsolatod lenne és a körülményeid is megengednék, akkor vállalnád most a babát?


Érdemben nem tudok hozzászólni a kérdésedhez de kívánom, legyen sok erőd ahhoz, hogy feldolgozd azokat az eseményeket, amik most rád várnak és a jövőben, pár év múlva ne befolyásolja az életed a most történt tetted.

2011. máj. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Családvédelmisek erről felvilágosítanak, de szerintem még az orvos is, ha rákérdezel. Ugyanis mindkettőhöz kell járkálnod, ha oda kerül a sor, hogy elvégzik a műtétet, és bármelyiktől kérhetsz felvilágosítást.
2011. máj. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!