Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem lesz ebből baj? A dokim...

Nem lesz ebből baj? A dokim Klion kúpot írt fel egy hete és ma kell visszamennem, hogy levegye a rákszűrőt.

Figyelt kérdés

Viszont nem emlékeztem,hogy este is fel kell e tennem . Így hajnali 1 -kor feltettem egyet. De Még mindig jön ki belőlem :(

Teljesen nem bírom kimosni magamból. Van értelme így levenni a rákszűrőt?


2011. febr. 17. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokit és kérdezd meg! A kúpot meg ne mosogasd ki magadból! Későn feküdtél le, sokáig tanultál, ennyi. Semmi köze az életvezetésedhez. Ahhoz se, hogy voltaképp elfelejtetted. Egyébként szerintem a rákszűrést nem befolyásolja.
2011. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. most akartam volna kimosni csak magamból vagyis nem kimosni hanem az ujjammal egy kicsit felnyúlni ,hogy még a darabkák kijöjjenek. De akkor nem teszem.
2011. febr. 17. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!