Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismama vagyok és a...

19 hetes kismama vagyok és a hüvelytabletta felhelyezése után nem sokkal együtt voltam a párommal, ebből később lehet gond? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta nem voltunk együtt, a dokim azt mondta semmi komoly bajom nincs, de azért ír fel klion d 100 hüvelytabit mert van egy enyhe gyulladás, még azt sem mondta, h nem élhetek nemi életet! De mostmár nagyon bánom, hogy így voltunk együtt, de rettenetesen megkívántuk egymást. Ha lehet rendes válaszokat adjatok mert én is tisztában vagyok vele, hogy rosszul cselekedtünk de most nem hagy nyugodni h a babának ártottam -e?
2011. ápr. 2. 01:31
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz gond !
2011. ápr. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 renata julia válasza:
szerintem a legnagyobb gond ha streszeled magad,mar megtortent es nem lesz gond!a klion d kicsit nehezebben oldodik fel es en este hasznaltam mert sok folyasom volt tole!szerintem nem lessz gond!legfeljebb 1 napal tovabb tart a kezelesed!amugy milyen tuneteid voltak?
2011. ápr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szinte semmi...egy kicsit erősebb folyás de nem volt kellemetlen szaga sem. meg néha egy pici viszketés. és még annyi lenne a kérdésem, hogy (ez picit kellemetlen) szval h ugye fürödtünk előtte és a párom a fenekemnél kényeztetett nyelvvel mert ő ezt nagyon szereti és, hogy utána elfeledkeztünk magunkról és csókolóztunk is. most ez lehet nagyon buta kérdés, de köztudott, hogy ott sok a baci és félek, nagyon parás vagyok nem akarok ártani a babának. csak már rettenetesen kívántuk egymást. előre is elnézést ha nagyon hülyén hangzik a kérdés! :$
2011. ápr. 2. 12:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mondta, ha nem hüvelytabletta mellett nem lehet nemi életet élni, amíg alkalmazod, de a tájékoztatóra ez rá is van írva. Nem hiszem, hogy a babának ártottál volna ezzel, hiszen ő nagyon védve van odabent. Viszont ha lehet, akkor most tényleg hanyagoljátok az együttlétet pár napig.
2011. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. ápr. 2. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!