Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyibe kerülne a mellfelvarrás?

Mennyibe kerülne a mellfelvarrás?

Figyelt kérdés

Lassan 18 éves leszek de már lógnak a melleim.

Még a párom előtt is szégyenlem őket, mert egyszerűen undorítóak!

Nagyon rossz érzés és szeretném ha szebbek lennének.

A hátam is fáj, sokan gondolják úgy hogy a melleim miatt.

Pár osztálytársam mondta h szerintük ezt állja TB 18 év alatt.


Azt szeretném megtudni, hogy ez tényleg így van?

Vagy ha nem így van, akkor kb mennyibe kerülne?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. febr. 17. 22:39
 1/6 anonim válasza:
0%

Én úgy tudom hogy ez a TBs mellfellvarrás valahol küldöldön van, nem nálunk...gondolj bele, ha így lenne akkor minden 14 éves kislány hatalmas dudákkal rohangálna! :D

Amúgy szerintem nem biztos hogy erőltetni kell ezt, vannak akiknek később kezd el nőni. Én hallottam történetet olyan lányról aki hozzád hasonlóan 18 évesen "megcsináltatta" a melleit, aztán elkezdtek nőni...az eredmény olyan pár tőgy lett ami még egy terhes tehénnek is büszkeségére válna.

Amúgy meg nem a méret a lényeg, hanem hogy milyen fogás esik rajta ;-) :D


F/20

2011. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én nem mellnagyobbítást szeretnék!!


nagyok a melleim,DE LÓGNAK!! :(


Nem nagyobbat szeretnék... csak felvarratni ,hogy ne lógjanak hanem szépen álljanak.

2011. febr. 17. 23:04
 3/6 anonim válasza:
48%

JA tényleg...bocsi, válaszírás közben elfelejtettem a kérdést :$

A TBs plasztika viszont még mindig külföldön érhető el.

Fórumokon úgy olvastam hogy ilyenen meg cicifix tipusokkal lehet segíteni, hogy ilyen meg ilyen méret esetén ilyet meg ilyet hordj stb...

Ha eddig nem tetted akkor itt nézz körbe, van pár hasznosnak tűnő címszó, és valószínűleg olcsóbb is mint a plasztikázás: [link]

2011. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönömszépen
2011. febr. 17. 23:16
 5/6 anonim ***** válasza:

A plasztika akkor is plasztika, ha nem nagyobbítást akarsz, én úgy tudom, ilyet 18 év alatt nem csinálnak.

A hátfájásodon lehet segíteni masszázzsal, erre való (írjál, ha részletek érdekelnek).

2011. febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz utána háziorvosnál.Mondd meg, hogy fáj a hátad, és hogy nem-e ettől van.Hátha ő mégis tudna valamit.
2011. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!