Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellfelvarrás ez esetben...

Mellfelvarrás ez esetben indokolt?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Elég hamar kezdtek el nőni a melleim, kb. 9 évesen. 14 évesen már C kosarat hordtam, és testsúlyomtól függően D-t is szoktam viselni. Most van rajtam 15 kg felesleg (fogyókúrázom), de soványan is nagyok voltak a melleim.

Ez csak az egyik gond, a másik az, hogy lógnak. Nem emlékszem, hogy valaha is szépen álltak volna. Még fiatalon sem. De most már úgy néznek ki, mint egy öregasszonynak.

Szeretném kisebbíteni, vagy életmódváltoztatás után legalább felvarratni. De ugye az sok pénz.


Viszont a mellem alatt a melltartó és a mellem súlya miatt van ilyen piros bőrelváltozás. Úgy néz ki, mint az ekcéma, de nem viszket, nem csíp, csak úgy ott van.

Ilyen esetben egészségügyileg indokolt lenne a mellkisebbítés/felvarrás és vállalná a TB vagy ilyet nem csinálnak?

Köszönöm a segítséget.


2010. aug. 11. 01:19
 1/5 anonim ***** válasza:
előfordulhat, de ha elmész az ortopédiára, meg fogja állapítani, hogy gerincferdülésed van és akkor tuti TB-s...
2010. aug. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem a c-d kosár még nem nagy. nemhiszem hogy erre adnának bármilyen támogatást..
2010. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
14 évesen volt C kosara most már D-s van neki olvasd el előtte utána kommnetálj
2010. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
má ne haragudjál de aztirja most d kosarat hord, szóval ne oktass ki hogy olvassak mert tudok. énis d kosarat hordok de nem szakad le a háta, szóval te tanulj meg olvasni cupp.
2010. aug. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hátam*
2010. aug. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!