Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi befolyásolhatja a huvelyfol...

Mi befolyásolhatja a huvelyfolyást? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés

Pár napja meghültem, elkezdtem gyógyszereket szedni a hülésre de azóta egy nagyon kellemetlen hüvelyfolyásom is van. Szine fehér kis darabkákkal, szagtalan viszont égető :(Es persze senkivel sem fekudtem le.

Nem ültem tétlenül vásároltam hüvelykuppot amit a nőgyogyászom föl írt még ugyan ilyen panaszra... Akkor is mondtam neki ezt de nem vette komolyan... mondta h kicsit gond van a bakteruimjaimmal. Föl írt gyogyszert és azt mondta hogy minden rendben, azota nem is volt baj, eltelt 3 év, de mi lehet most?? Felfazás? vagy a gyogyszerek...?


2011. febr. 18. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok dolog. Pl antibiotikum szedése , köztudott, hogy nőknél viszketést és folyást okozhat, egyéb ok lehet, felfázás, vagy csak egy másfajta öblítő vagy mosópor használata ami érzékennyé teheti a női nemi szervet, viszketést válthat ki , folyást, felborul a hüvely ph-értéke, ezen kívül túlzásba vitt intim mosakodó szerek, tusfürdők, nekem a nődoki mindig azt mondja, külső puncimosásra lehet bármi, de a kis és nagyajkak mosását csak tiszta vízzel és akkor nem borul fel a ph-egyensúly és nem enged teret a baktériumoknak. Ezenkívül átlátszó tojásfehérje szerű folyás peteéréskor jellemző pár napig, de amit írsz az túros folyás az a fent leírtaktól lehet, összeszedhettél akármit nyilvános wc-n is.Ülj bele egy lavór mezei zsurlós vízbe, vagy kádba , nagyon sokat segít, emellett a canesten hüvelykrém ami még jó.
2011. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!