Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez befolyásolhatja? Várjak még?

Ez befolyásolhatja? Várjak még?

Figyelt kérdés
Erős folyás,viszketés,égés miatt a nőgyógyász kúpot írt fel,visszatérő gond,úgyhogy elég erőset,valószínűleg mindent kiírt. Gondoltam várok vele,amíg az urológushoz is elmegyek,mert ott is gond van. Folyton felfázom etc, ezért azt mondták,hogy lehet húgyúti megbetegedés,valami baktérium. Viszont sajnos már harmadszor küldenek vizeletvételre:(, szeretném elkezdeni a kúpot használni,mert nagyon kellemetlen,eddig nem mertem,nehogy befolyásolja,hisz az is antibiotukum,csak helyileg használjuk. Ha ennyit kibírtam várjak még hétfőig mikor leveszik a vizeletet? Viszont olyan kellemetlen...illetve lehet csak rosszabb lesz.:( Szerintem befolyásolja.
2011. okt. 6. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is volt ilyen kúpom..szerintem használhatod,de vasárnap már ne rakj be kúpot.Amugy megkérdezheted volna az orvost is :D sajnállak,tudom milyen kellemetlen,én még krémet is kaptam,azzal kellett kenyegetnem és magamba nyomni..de hatásos volt.
2011. okt. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!