Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fájdalmas csomó van a...

Nagyon fájdalmas csomó van a jobb mellemben hasonló tünete vknek volt már?

Figyelt kérdés

Keddre kaptam időpontot a dokimhoz magánrendelésre és érdekelne hogy rendes uh-al is meg tudja nézni...

16 hónapja szültem 3 hónapig szoptattam, a mensim hol van hol nincs és kb. 4 hónapja éreztem először de akkor arra gondoltam, hogy biztos azért fáj mert a fiam pelus csere közben erősen mellen rúgott és utána kezdett fájni.

Volt valakinek hasonló problémája...


2011. febr. 18. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Az lehet betokosodott tejmirigy is. Például amikor szoptattál nem fejted ki maradéktalanul a melledet.De lehet gyulladásos dolog is a háttérben.
2011. febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Anyukámnak mondta egyszer egy nagyon jó onkológus!

"Nyugodjon meg!Ami fáj,az nem veszélyes"

És milyen igaza volt!

Nem lesz semmi gond,biztos csak egy begyulladt tejmirigy!!!Nyugi!

2011. febr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már nem szoptatsz akkor inkább mamográfiára küld el,és uh-val is megnéz!
2011. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

bár én még nem szültem, de volt már hasonló esetem. jó nagy csomó, és már hozzáérni se kellett, magában fájt, még éjjel is sokszor felébredtem ha véletlen úgy feküdtem, hogy megnyomódott. szóval bepánikoltam rendesen, és mentem dokihoz. elküldött ultrahangra, és kiderült hogy csak egy tejmirigy gyulladt be. az irónia benne, hogy miután kivizsgáltattam, 2 nap múlva már sehol nem volt a fájó csomó, azelőtt meg hetekig szórakozott velem.

23L

2011. febr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha valakit esetleg érdekel még nem jutottam el még a nőgyógyászhoz mert közben influenzás lettem és elég magas lázzal itthon fekszem. Viszont a csomó a mellemben egyre jobban fáj és már elég piros is.
2011. febr. 22. 17:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy gyulladás. Hívd fel az ügyeletet, mondj el neki mindent, és kérdezd meg, addig mivel csillapíthatod a fájdalmat? ( Pl. borogatás?)
2011. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi már borogatom a háziorvos tanácsára ugyanis oda muszáj volt elmennem, mert 4 napja lázas vagyok(ezért írtam, hogy influenzás vagyok) pénteken kell visszamennem hozzá és valószínű beküld a sebészetre de nem értem miért...
2011. febr. 22. 23:35
 8/9 Hannababy válasza:

Nekem ugyan ez a problémám a jobb mellemben csomó. Jövöhéten megyek az emlöcentrumba. Fájdalmas és egész nagy.

Nagyon félek... Mitől lehet ?

2014. márc. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kedves kérdező, és aki még írta, hogy ilyan gondja van. Megkérdezhetem, mi lett az eredmény? Mensi előtt vagyok 7nappal és nekem is ugyanez a problémám. Kívülről semmi nem látszik, csak fáj, ha hozzáérek. Persze megyek dokihoz, de mivel hétvége van, hétfőn tudok csak időpontot kérni.
2015. jún. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!