Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy zsírleszívás mennyibe...

Egy zsírleszívás mennyibe kerül hol lehet végeztetni és fájdalmas az eljárás? Melyik jobb biztonságosabb valamilyen tabletta vagy szer szedése, vagy elmenni zsírleszívásra?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 21:58
 1/5 anonim válasza:
68%
Menj inkább sportolni.
2009. nov. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebész végzi altatásban.Kissé drasztikus,én nem mennék,inkább kevesebbet ennék,hiszen műtétnek vannak kockázatai.
2009. nov. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én ugy tudom elég fájdalmas. be is kékül. elég komoly szövetroncsolással jár. inkább keress egy olyan társat, akinek nem gond ha van pluszkilód.
2009. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
diétás csodaszer NINCS, nem fogsz egy tablettától lefogyni. a zsírleszívástóé megereszkedik a bőr és telistele lesz stria csíkokkal, és ha nem diétázol előbb utóbb újra feltöltődnek a zsírsejtek = visszahízod. az első válaszolóval értek egyet. személyi edző, edzőterem, diéta.
2009. nov. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt szétroncsolja a szövetet és a szövetlen található ereket (ami nagyon veszélyes), másrészt pedig nem sok idő kell a visszahízáshoz, mivel ez csak vízveszteség, nem pedig zsír.
2010. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!