Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 22 évesen inkontinenciám van,...

22 évesen inkontinenciám van, van valami megoldás?

Figyelt kérdés

22/L már 2 éve szinte naponta vannak baleseteim, van hogy 2-3 is, csak egy pár csepp de van amikor teljesen átázom.

Persze senkinek nem mondtam el, de már nem tudom mit csináljak, csak orvoshoz ne küldjetek. Egész nap éjjeli Allways betétet hordok, de éjjelre kevés, ma is arra keltem fel hogy át vagyok ázva, rendesen. Intimtornázom naponta de semmi javulást nem látok. Persze senkit nem akarok ebbe beavatni, el sem tudom képzelni hogy mi lenne ha kitudódna, azt sem tudom megoldani hogy inkontinencia betétet használjak...Szóval kész katasztrófa.


2011. febr. 19. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem szülés után voltak ilyen gondjaim, mivel nagyon zavart műtét lett a vége. De legalább nem kell később megcsináltatnom. :-)

Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz. Azt hiszem kezdeti stádiumban tudnak gyógyszerrel is segiteni, de ha Neked éjszakára kevés a betét, akkor ez már több annál, szerintem.

Csak rosszabb lesz a helyzet. Az intim torna erősiti az izmokat, elvileg jónak kell lennie, de az sem tud csodát tenni.

A műtét pedig nem egy nagy dolog. Komolyan.

Előbb, vagy utóbb meg kell oldanod...

2011. febr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos muszáj orvoshoz menned! Az első válaszoló már leírta a lehetőségeket én csak annyit tennék hozzá, hogy emiatt soha ne szégyelld magad, mert erről nem tehetsz és ugyanolyan értékes ember vagy, mint bármelyik jó szándékú ember a világon! Semmivel sem kevésbé jó!!!
2011. febr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!