Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont akkor is fel lehet...

Tampont akkor is fel lehet rakni, ha még nem jött meg?

Figyelt kérdés
Mivel holnap keveset tudok WC közelbe lenni, és szerintem holnap megfog jönni, igy ugy gondoltam, hogy felrakom reggel. De ez menni fog, és szabad ezt igy? (nem igazán használok tampont)
2011. febr. 19. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csináld. Nem elég nedves, nem elég tág a hüvelyed ilyenkor, vagy ha ki is tágult már a közelgő menzesztől, nedvesnek nem elég nedves, az biztos. Nekem már akkor is kellemetlen, ha a menstruációm 3. napján teszem fel, vagy ha cserélek.
2011. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan tegyél fel, szerintem egy mini, vagy normál méretűt.
2011. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fel fogja teljesen szívni a hüvelyed nedvességét.Nem egészséges.
2011. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legjobb módszer arra, hogy fertőzésed legyen. Ahogy az előző írta, beszívja a nedvességet, a hüvelynyálkahártya kiszárad, és máris ott egy fertőzés. Tegyél be egy betétet, bár az sem jó ötlet, de ennél még az is jobb, ha nem rendszeresen csinálod. Ha nem használsz tampont, miért most akarod kezdeni?
2011. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Soha ne használj tampont ha nem menstruálsz, mert száraz olyankor a hüvelyed és felsérti a tampon.
2011. febr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A betét talán tényleg jobb ötlet lenne,a tampon szárazon felsértheti a dolgokat.Amúgy az elsö válaszadò honnan veszi,hogy a hüvely kitágul menzikor?!?
2011. febr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért most akartam, mert erobik verseny volt, és betétezni nem akartam, de elég valószinü volt, hogy nap közbe jött volna meg. És nem akartam kijárkálni mosdóba hogy megjött-e. Igyis alig volt idöm elmenni pisilni is.

de szerencsére nem akkor jött meg. Azért köszönöm a válaszokat.

2011. febr. 21. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!