Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intimkehely? Tényleg nagyon...

Intimkehely? Tényleg nagyon rossz?

Figyelt kérdés

az előbb olvastam róla egy másik kérdésben.

télleg ilyen rossz?

olvasgattam tapasztalatok, ott azt irják, hogy nyilvános helyen elég csak áttörölgetni fertötlenitös kendövel.


mit gondolsz rola?


2011. febr. 20. 17:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
24%

"Nem műanyag, hanem orvosi szilikon, ami steril. Már megbukott a nem higiénikus-gombás-bacis elméleted..."


A szilikon is műanyag. És csak egyszer steril, mikor megveszed. Semmi sem marad örökre steril.

Nem bukott meg az elméletem.

2011. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

ne vitatkozzatok :)

úgyis ki fogom próbálni, és majd meglátom, mi lesz.

4200 ft-ot rászánok, aztán majd.. kiderül.. ha jó akkor jó, ha meg nem, akkor rásózom anyukámra :D

2011. febr. 20. 18:37
 13/21 anonim ***** válasza:
47%

nem szeretnék kötekedni, de ha esetleg nem jó akkor hogy sózod tovább? "Anyu vettem egy izét amit feldugtam magamnak amikor véreztem és nekem nem jött be, tessék használd egészséggel!"????

hát ez érdekes:D:D:D

2011. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

vagy mivan akkor, ha nekem nem válik be (mint mondjuk 10 nőnek a 100-ból), de anyukámnak meg igen (aki a 90 ember a 100ból)??

logikád egy cseppnyi sincs jól érzem?

2011. febr. 20. 19:07
 15/21 anonim ***** válasza:
20%

Nem a logikájával van a baj a válaszolónak. Csak ez a lepasszolom anyukámnak dolog...

Szerintem fölöslegesen magyaráztam neked eddig a higiéniáról...

Mindegy, csinálj amit akarsz. Nem is tudom minek tetted fel a kérdést, ha nem érdekelnek a válaszok.

2011. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

bocsi, de nem 1 ember véleménye miatt fogok dönteni

lehet neked azért volt rossz mert béna vagy, vagy bármi..

véleményre voltam kiváncsi, kaptam is töled, de elég lett volna 1 is.

2011. febr. 20. 19:46
 17/21 anonim ***** válasza:
51%

[link]


Olvasgass:) Itt láthatod egy orvos véleményét is az eszközről. Én nem használtam még, de gondoltam ez hasznos:)

2011. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. De ha a kérdés kereséséhez beírod, hogy lady cup", még több levelet ad ki.
2011. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
62%

Igaza van annak a válaszolónak, aki a higiéniáról írt! Az, meg hogy átadja az édesanyjának, nagyon nagy ostobaság.


Amúgy pedig felesleges volt a kérdést feltenni, mert a kérdező itt nem kérdez, hanem reklámoz!

2011. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
58%
Hogy rossz-e vagy nem mindenki maga dönti el.Valakinek bejön másoknak nem.Ez sokmindentől függ.Szokás, megszokás kérdése.Ha kísérletező kedvű vagy,nem félsz a saját testedtől,(nem félsz ha fel kell picit nyúlni), nem félsz a saját véred látványától, tudsz tampont használni,alapvetően egészséges vagy(nincs gyakran fertőzésed odalenn illetve seb,kinövés vagy ilyesmi)betartod a higiéniai előírásokat akkor nagyon nagy segítség lesz az intimkehely.Feltéve ha megfelelő méretű, rugalmasságú kelyhet választasz mert sok van már a piacon és nem mindenkinek felel meg ugyanaz.En 3 éve használom és nekem nagyon bejött.Amikor először olvastam erről nem tudtam elképzelni hogy lehet "Pi..ban egy pohárral szaladgálni" :-D Aztán utána néztem, olvasgattam és megrendeltem.Nekem nem volt semmi gondom se a felhelyezéssel, se az eltávolítással.Olyan mintha tampont használnál csak eldobás helyett kiöblíted illetve megtisztítod intim(vagy fertotlenítő)törlőkendővel és visszahelyezed.
2013. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!