Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet a sok stressztől?...

Ez lehet a sok stressztől? (Menzesz)

Figyelt kérdés

Felvételi időszakban vagyko, meg mostanában sok volt a veszekedés, itthon is, suliban is.

5 nappal előbb jött meg, de az a baj hogy amilyen hirtelen jött, olyan hamar is múlt el.

Megjött 16-án (legutóbb 21 volt, általában 6-7 napig tart) és aznap olyan normál mennyiségű volt. másnap alig-alig, harmadik nap még 1 kicsi, és ma reggel még volt egy kevés, de mostmár nincs...barnás volt főleg, az elején véres is.

Aztmondják lehet a sok stressztől, meg attól is hogy még nem állt be, mert egyrész 14 éves vagyok, másrészt még csak kb. fél éve menstruálok.

Ugye nincs semmi bajom? Nem élek szexuális életet, (kivéve ha a petting annak számít...) szóval (remélem) a terhesség kizárva.

Kérlek nyugtassatok meg hogy ez normális!

(egyszer volt már ilyen hogy rövidebb volt, akkoris 4 napig tartott, és kevés is volt, de ennél akkoris több colt, de akkor sem volt bajom, utána normálisan megjött)


2011. febr. 20. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:

stressztől lehet!

egyébként a petting nálad mit jelent?nem akarlak ijesztgetni de attól is teherbe lehet esni persze nagyon kevés rá az esély

2011. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát...ami maximum lehetne azaz volt hogy én csináltam neki..és olyan lett a keze..de aztán letörölte...és csak 1-2 óra elteltével nyúlt fel nekem de addig mindenféle mást csináltunk szóval szerintem az kizárva...

meg egyszer volt hogy odarakta "azt" a nyíláshoz, de nem jött belém meg semmi, csak odatette...de nemis élvezett oda semmi ilyesmi...

2011. febr. 20. 22:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Miután megjött, én évekig nem is számoltam, mert tudtam, hogy fölösleges, hiszen az első években rendszertelenül jön meg mindenkinek. 12 éves voltam, mikor megjött, és kb. 17, mire beállt rendszeresre. Szóval ha te 14 vagy és még csak fél éve van, akkor nem kéne azon idegelned magad, hogy késik, hamarabb jön, kevesebb vagy több az átlagnál. Teljesen normális.


Amúgy meg remélem, így 14 éves gyerekként nem pasival, hanem a Barbie babáiddal csináltad, amiket fentebb leírtál...

2011. febr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendben, scak megijedtem :\

De, a barátommal, és hidd el iszonyatos bűntudatom van miatta mindig, de ha meglátom elvesztem a fejem...

A szexet meg még egyáltalán nem akarnám ezért maradunk a pettingnél...

2011. febr. 20. 23:07
 5/7 anonim válasza:

Ez teljesen normális első2 évben nagyon ingadozó,és van akinek később is késik pár napot stressz,rendszertelen étkezés stb miatt.

A petting miatt ne legyen bűntudatod,természetes dolog(bár szerintem kicsit korai,de amiket hallani...).Manapság már-már kivételes esetnek számít, hogy 14 évesen nem szeretnél MÉG nemi életet élni(várj még egy kicsit,nem veszítesz semmit).18/L

2011. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, ne aggódj, nincs semmi bajod, csak még nem állt be! :)


Egyébként nem értem mi, hogy bajotok van, szerintem teljesen normális, ha valaki 14 évesen pettingel. Nincs abban semmi rossz, megismerik egymás testét (meg a sajátjukat is). Ne csináljatok a bolhából elefántot....pláne ne irkáljatok ilyet, hogy remélitek, hogy csak Barbie babával csinálta.


Mondom ezt én, aki a 21 évesen vesztette el a szüzességét.

2011. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a támogatást, azért megnyugtattatok :):)
2011. febr. 21. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!