Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Stressztől mennyit késhet a...

Stressztől mennyit késhet a menzesz?

Figyelt kérdés
Már két hónapja késik. A barátommal mindig gumival csináljuk, soha nem szakadt ki, megszakítással soha nem is próbáltuk. Mindig később jön meg nekem, sőt régebben ki is maradt néhány hónap. Azért gondolok a stresszre, mert nagyon felgyűlt a nyáron minden. Pl: az utolsó vizsgán buktam, pedig mindenem jeles lett ezen kívül, megszűnt a munkahelyem, az új munkám fizikai munka és elég kimerítő, a nyaralásunkra nem tudunk elmenni és nem lehet visszamondani, egyre kevesebbet vagyok együtt a barátommal, pedig 4 éve együtt vagyunk, és a főiskolán se lesz minden rendben és családi gondok is vannak, rengeteg. Csináltam különböző időpontban két tesztet, amik negatívak lettek és úgy nyom a hasam, mintha meg akarna jönni és fogytam több, mint tíz kilót a nyáron, pedig eszek rendesen. 20 éves vagyok. Igen, majd elmegyek nőgyógyászhoz, ha lesz egy szabad napom, amikor nem reggel 7-től este 7-ig dolgozok. Köszönöm az értelmes válaszokat.
2011. szept. 4. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég sokat késhet a stressz miatt. Nekem édesapám nagyon beteg volt, abban a hónapban, amikor elhunyt, egyáltalán nem jött meg, következő hónapban viszont napra pontosan.


Szerintem menj el nőgyógyászhoz sürgősen.


Egyik barátnőm járt ugyanebben a cipőben, ő kapott gyógyszert arra, hogy megjöjjön.

2011. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem vizsgaidőszakban mindig késik kb. egy hetet, de volt olyan is, hogy kimaradt egy hónapig.
2011. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!