Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ereszkednek meg a mellek?

Miért ereszkednek meg a mellek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,megereszkedettnek találom a mellem...nem olyan a formája mint amilyennek én akarom látni...szerintem lógnak...:\:\ tök gáznak érzem...

90-95 C-s melltartókat hordok,merevítővel...sokszor melltartóban alszok ami nyilván egészségtelen :\

Mitől ilyen a mell?Hogyan szokhatnék le a melltartóban alvásról?


2011. febr. 20. 23:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
gravitációnak hívják
2011. febr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A mellben nincs olyan izom, ami tartaná.

Csak a bőröd meg a kötőszövet feszességétől függ, hogy mennyire ereszkedik meg.


Bőrfeszesítés (masszázs a legjobb, főleg, ha fiú csinálja, de értsen is hozzá), krémek és mellizom erősítés.

Utóbbi szépen kiemeli majd a melled.


De fölfelé így sem fog állni, abban ne reménykedj.


Képet láthatunk?

2011. febr. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán hogy bírsz melltartóban aludni? Én csak akkor aludtam úgy (meg utcai ruhában) mikor bnőmmel hülyültünk egész este de elég kényelmetlen volt benne aludni.
2011. febr. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is szoktam melltartóban aludni, nem túl gyakran, de mikor pl. délután ledőlök pár órára, akkor nem vetkőzök le általában, lefekszem úgy ahogy vagyok...
2011. febr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha melltartóban alszol, az csak ártalmas, de haszna semmi: ugyanis olyankor csak szorít és nyom - de nem tart.

Lehet majd pár problémád az elszorított erekből.


Most nemrég halt meg Amerikában egy 20 éves lány, aki kényszeres tiszta volt. Napi 20 órát zuhanyozott, mert állandóan piszkosnak érezte magát. Olyan volt a végére az arca, mintha smirglivel ment volna végig rajta: az egész arca egy bevérzés.

Valamilyen fertőzésben halt meg.

2011. febr. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20 órát?? Alvásból is felkelt zuhanyozni?
2011. febr. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
ha C kosaras melltartót kell hordanod akkor ne csodálkozz rajta hogy nem tökéletesek. szerintem aki már a B kosár felső határát súrolja, annak nincs olyan melle mint amilyet szeretne. hozzá kell szokni aztán ha nagy leszel (mármint ha dolgozol már) akkor majd változtathatsz rajta egy szikével meg egy dokival, de utána ha szülni akarsz akkor megint meg fog ereszkedni.
2011. febr. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Alvásból is felkelt zuhanyozni?"

Szerencsétlen alig aludt már valamit... folyamatos pára volt a lakásban a zuhanytól. A szüleit sem akarta odaengedni magához, nehogy valamit elkapjon tőlük.


Kedves kérdező!

Van olyan nő, akinek, ha négykézlábra áll, és könyököl, a földig lóg a melle. És szexfilmben szerepel - ráadásul a férfiak meg is nézik! Sőt - kimondani is alig merem - még élvezik is!

2011. febr. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A melltartóban alvást én sem értem... Ha haza érek az az első dolgom, h leveszem mert kényelmetlen... Ha tehetem utcán is olyan ruhákat hordok, h ne legyen muszáj alá a melltartó. (hál istennek nekem nem lóg, csak az zavar, ha látszik, h fázom).

A másik amit nem értek, h hogy jön ide a csaj aki 20 órát zuhanyzik... :O

2011. febr. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2011. febr. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!