Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárga folyásom van, mensi...

Sárga folyásom van, mensi elmúltával 1-2 napra rá barna folyás és most sárga már 3 napja. Mitől lehet? Fertőzés? Vagy nem kell aggódni, elmúlik? 16/L

Figyelt kérdés
Mostanában stresszes voltam mensim is kevés ideig tartott mint ameddig szokott , nem tudom van e össze függés ezek között!Segitsetek.
2011. febr. 21. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a folyás színe nem fehér, vagy átlátszó, az sajnos mindig valami fertőzésre utal. Menj orvoshoz!
2011. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
itthon valahogy nem lehet kezelni vagy nem múlik el magától?
2011. febr. 21. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Sajnos muszáj orvoshoz menni, hiszen csak ő tudja kideríteni, mi okozza és mi való rá. Hány éves vagy?
2011. febr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi megint első vagyok. Láttam, hogy 16 vagy.
2011. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát csak onnan gondolom hogy elmulhat vagy valami mert nem viszket csak egy kis sárga folyás, nőgyógyászhoz 1 hónap mulva megyek először. Akkora lett megbeszélve. Előbb nem nagyon szeretnék:S Hát várok még pár napot, ha nem múlik el muszály lessz elmennem:S
2011. febr. 21. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!