Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem vezetek menstruációs...

Nem vezetek menstruációs naptárt, most viszont baj van a menzeszemmel. Így is tud mit kezdeni velem az orvos?

Figyelt kérdés
19 vagyok, még sosem voltam nőgyógyásznál. Mostanában kb 22 napra jön meg, eddig olyan 28 körül volt, de nem volt pontos sosem. Az a baj h nem vezetek naptárt és így nem tudom az adatokat. Félek h leszid a nőgyógyász vagy h azt mondja így nem tud velem mit kezdeni. Szerintetek?
2011. febr. 21. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát így tényleg nincs sok értelme elmenni. Ha te se tudod milyenek a ciklusaid, ne a dokitól várd a csodát.
2011. febr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
félek h vmi bajom van, és azt remélem azt máshogy is ki lehet deríteni mint h azt mondom h ekkor és akkro jött meg. az tény h kb egy héttel megrövidültek a ciklusaim ez nem elég?
2011. febr. 21. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el az orvoshoz, ha megváltozott a ciklusod. Ha eddig nem is vezettél naptárt, azért kb tudod, hogy milyen idönként szokott megjönni - ennek alapján el tud indulni a diagnózissal.

Viszont tanulj ebböl, és ezentúl vezess naplót erröl, mert késöbb esetleg szükséges lesz.

2011. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy az elmúlt három hónapban hogyan jött meg, mikor múlt el, milyen intenzitású volt és ezt leírod egy papírra az is elég. Nem fog leszidni, hanem azt mondja egy közönséges kártya naptárt is használhatsz.
2011. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!