Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Probléma odalenn, hüvelygyulla...

Probléma odalenn, hüvelygyulladás. Nem használ a krém, amit az orvos adott?!

Figyelt kérdés

Voltam nőgyógyásznál, de nem igazán vizsgált meg, csak ránézésre mondta a diagnózist, ami nemmás, mint hüvelygyulladás. Adott kenőcsöt, Baneocin-t. Mondta, hogy kenegessem vele 5-6 napig. Pénteken elkezdtem kenni, de semmit nem javult. Sőt! Sűrű, fehér, kellemetlen szagú folyásom lett, ami eddig nem volt. Csak annyi volt a panaszom, hogy apró, fehéres-hússzínű kiütéseim voltak. De semmi viszketés, folyás nem volt. Kenjem tovább a krémmel, hátha javul? Vagy mit csináljak?

18L


2011. okt. 31. 12:53
 1/4 anonim válasza:
Hát ha kiütéseid vannak ez szerintem hpv vírus okozza ami candylomára utal!! Nekem is volt ilyenem több mint egy fél évig kellet kenegetnem valami oldattal hogy elmuljon és szednem kellet imunnerősitőt ami nem olcsó mulatság!!! Meny el egy másik orvoshoz mert neked gentális szemőlcseid vannak oda lenn!!! Részvétem
2011. nov. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát gyulladásra valami antibiotikum kellene -
2014. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el talán másik nőgyógyihoz is
2014. máj. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg gyulladás, akkor a krém nem elég sajnos
2014. máj. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!