Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a sárgás-fehéres...

Normális a sárgás-fehéres hüvelyváladék?

Figyelt kérdés
Volt már fertőzésem és nem tudom eldönteni hogy most van-e. A nemi szervem nem viszket nem ég és nem büdös a hüvelyváladékom, de sárgás fehéres színű. Egyik helyen azt olvastam ez normális, máshol pedig azt hogy nem. A párommal óvszerrel védekezünk. Megmondom őszintén hogy már annyira félek hogy fertőzésem van hogy szinte alig engedem hogy hozzám érjen. Előre is köszi a választ és ne írjátok hogy menjek nőgyógyászhoz, mert az tervben van
2011. febr. 21. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem nincs bajod, ahogy igy leirtad.


Minden nőnek más a hüvelyváladéka...

Nekem fehéres színű, néha szürkésebb... vagy gyöngyfehér...


Nem viszket, nem ég, nem csíp.


fosni meg én is fosok egy kiadós fertőzéstől, ami tudom baj, mert :D így hamarabb elkaphatom :D de hát jobb félni mint megijedni :)

2011. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. febr. 22. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem normális, nekem is kicsit sárgás, általában fehér. De ha jól tudom azt is nézni kell h eddig milyen volt.
2011. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!