Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hetes vagyok és kicsit...

36. hetes vagyok és kicsit aggódok, mert megváltozott a hüvelyváladék. Fehéres-sárgás színű, olyan túró szerű, és ha naponta többször nem mosakszok még csíp is. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Mivel közeledik a szülés, attól tartok, nehogy valami fertőzés legyen, mert azt hallottam, hogy születéskor a baba is elkaphatja. A dokimmal csak hétfőn találkozok.
2009. jan. 9. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Azonnal doki. Mert ha valami fertőzés még idejébe kell deríteni,hogy ha fertőző császárral születhessen meg a baba.
2009. jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez komoly? Tényleg emiatt császár lenne? Menjek az ügyeletre, vagy megvárjam a hétfőt?

Az első terhességem közepénél volt hasonló a helyzet. Akkor ha jól emlékszem valami kúpot kellett használnom. Azóta nem is jártam így. Most sem tudom mitől lehet ez. Már jó ideje házaséletet sem élünk, mert nagyon kényelmetlen volt...

Visszatérve: Ő is császárral született, homloktartása volt.

2009. jan. 9. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Én jövöhéten leszek 36 hetis,nincs ilyen panaszom,de nálunk 36hetisen leveszik a hüvelyváladékot ,hogyha valami van még idöbe tudják kezelni antibioktikummal hogy szüléskor a pici ne fertözödjön.

boldog babavárást

2009. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!