Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A jobb mellemből vér jön! Ez...

A jobb mellemből vér jön! Ez nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked miért jön vér, nekem fehéres véreses váladék folyt, aztán egy hormonvérvérvételre küldött az endrokrinológus és kiderült, hogy magas a prolaktin szintem, mint a szoptató anyáknak, pedig se terhes nem voltam, se szoptatós anya.Kiderült, hogy emiatt nem estem teherbe sem, majd kaptam gyógyszert és rendbe jött . Mindenképpen keress fel egy orvost.
2011. febr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem normális. Mindenképpen menj orvoshoz!
2011. febr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát én tuti nem itt írogatnék, az biztos...
2011. febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát én sem hagytam annyiba mert ma kell mennem mammográphiára!Múlt hét hétfőn vettem észre!
2011. febr. 22. 14:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Majd írd már meg mit mondtak.Szorítok neked, hogy ne legyen komoly bajod.
2011. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődést.A mammographián nem találtak semmit,vettek kenetet azt elküldték cytologiára kedden lesz eredmény.majd meg írom mi lett a vége.
2011. febr. 23. 07:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, érdeklődnék, mi van veled? Meg van az eredmény?
2011. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Rossz indulatú elváltozás nincs a mellben,a kenet eredménye ductus papillomát állapítottak fel töltést akartak csinálni de nem sikerült mert nem tudták a tűt be nyomni rendesen így nem tudtak kontraszt anyagot sem be fecskendezni.3 hónap múlva meg próbálják újra.A drnő azt mondta nyugodt legyek.kedden megyek a nőgyógyászhoz,az nem tudom mit mond majd? Meg írom.Kösz még 1*.
2011. márc. 4. 21:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nincs rosszindulatú elváltozás, miért csak három hónap múlva ismétlik meg azt a vizsgálatot? Nőgyógyásznál gondolom rákszűrést csinálnak. Majd várom a fejleményeket, és próbálj nyugodt lenni, nem lesz semmi baj!!!
2011. márc. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi majd jelentkezek.
2011. márc. 7. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!