Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kivel menjek nogyogyaszhoz?...

Kivel menjek nogyogyaszhoz? F0nt0s lenne!

Figyelt kérdés
15 eves vagyok, es a nap kulonbozo szakaszaiban viszketek ott lent par hete de nem eros viszketes hanem par percig tart. Emelett fura feher folyasom is van. El szeretnek menni nogyogyaszhoz, anyum ajanlotta is, hogy menjunk eggyut, csak felek vele menni, mert nem tudja, hogy mar nem vagyok szuz, es nem is szeretnem, hogy tudomast szerezzen rola. Nincs nogyogyaszom, soha nem is voltam, magamba felek menni, es penzem sincs. Mit csinaljak???
2011. febr. 26. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg az egyik barátnődet,vagy a fiúdat, hogy kísérjen el. Ha szeretkezni nem féltél, ne félj a nőgyógyásztól sem. Otthon mit mondasz, ha megkérdezi anyukád, hogy honnan van a recept? Hogy váltod ki, ha nincs pénzed?
2011. febr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Budapesti vagy?akkor tudok gyereknőgyógyászt ajánlani(2-t is ismerek)ja és ingyenesek

mond meg anyukádnak hogy elkísérhet de kint várjon meg mert szégyellős vagy

2011. febr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

amikor mindenki szeretkezik, vagy legalábbis azt állítja, akkor nagyobb bátorság nem szeretkezni, mint szeretkezni. (mert a gyerekek már csak ilyenek, akik "mások" azokat gyávának rondának... stb gúnyolják)


akár azt is mondhatod, h nem biztos, hogy szűz vagy, mert egy tesi óra után vérzett egy kicsit, aztán meg is jött, de egyik o.társad szerint már nem vagy szűz.

Persze jó lenne, ha a dokinak rendesen elmondhatnád mi a baj, mert lehet a fiú nem mosta eléggé a fityma alatt, és nem kéne h minden alkalommal visszafertőzzön. Használjatok gumit ;)

2011. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy valaszoltatok. Szerintem nem a szex miatt van, mert utoljara december elejen voltam a volt baratommal, es ez januar vegen kezdodott...es mindig hasznaltunk gumit...
2011. febr. 26. 17:30
 5/7 anonim ***** válasza:
miért törölték a hozzászólásomat??
2011. febr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs...
2011. febr. 26. 17:49
 7/7 anonim ***** válasza:

szia

én mondtam hogy tudok 2 nőgyógyászt is

megírtam már a levelet de nem tudtam elküldeni a freemail miatt:S:S:S:S

megpróbálom holnap

remélem nem veszik el

2011. febr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!