Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok és késik a...

Csajszi1 kérdése:

16 éves vagyok és késik a menzeszem és miért van ez?

Figyelt kérdés
A barátommla semmi komoly nem történt az volt h szorosan öleltük meg egymást,vagy éppen "mozogtunk" de semmi komoly és már csütörötkön meg kelett volna,hogy jöjjön.Normális ez?
2011. febr. 26. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Normális. Nekem épp most késett csak úgy 6 napot. Ilyesmi előfordul. Ha még a normális időkereten belül jön meg akkor nincs baj. (ez 20-35 napos ciklust takar, ez a normális).


25/N

2011. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. febr. 26. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg neked még be sem állt rendesen, akár még ennél is többet késhet.
2011. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 14 évesen 2 hónapott késett, pedig még szűz voltam és 12 évesen jött meg elöszőr.Valszeg még nem áll be rendes, ami évekig is eltarthat.Még fejlődsz, szóval no para, ha nem volt szex akkor semmi gond, ha volt akkor vegyél egy tetszet,az megnyugtat.Ennyi idősen több napig tarthat egy ciklus mint 28 nap.
2011. márc. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2011. márc. 2. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!