Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem értem. Akkor most megjött...

Nem értem. Akkor most megjött az első? Segítség

Figyelt kérdés

Na az van, hogy tegnap kezdődött valami.. a bugyim barnás volt.. tettem be betétet estére is kis barna folt volt. Ma délután 4ig semmi, most barna folt benne látok 2 icipici már pirosas-barnás foltot


akkor most megjött az első??

mert még nem menstruálok


14 vagyok :)


2011. febr. 26. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosan megjött.:)Van amikor rendesen menszeszed van és akkor is csak barna folt jelentkezik,és masnap csak kevés,és utàna indul be.
2011. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első nekem is így kezdődött. Egy-két nap múlva lett kicsit erősebb, de nem nagyon. Aztán másodszorra már rendesen megjött.
2011. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Több, mint valószínű. Az első nekem is barnás volt és kicsit akadozott. Valószínűleg rövid lesz, és nem lesz rendszeres egy ideig (pár hónap), úgyhogy hordj magadnál mindig felszerelést, mert meglepetésszerűen csap le majd :)


Amúgy grat! :D


25/N

2011. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
de jó neked,hogy 14 évesen jött meg :) én is 14 vagyok (15 leszek nyáron),de már 4 éve megvan o.O
2011. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm! :)

utolsó: barátnőmnek is 4 éve van meg és 14 éves. :)

amúgy én már vártam mert kezdtem azt hinni, hogy valami baj van :)

2011. febr. 26. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!