Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van értelme elmenni egy ilyen...

Van értelme elmenni egy ilyen problémával nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Egy "aprócska" problémám van. Szex során ég és viszket a hüvelyem, illetve fáj a méhem, hugyhólyagom, illetve sokszor a petefészkeim is. Amúgy napközben semmi bajom nincsen. (Sem viszketés, sem fájdalom, sem égés, sem semmi, csak szex során.) KÉt hónapja már volt hasonló problémám, akkor csak a hüvelyem fájt, elmentem orvoshoz, és azt mondta, hogy ilyen hülyeséggel ne raboljam az idejét, mert szex nélkül lehet élni, másoknak ezerszer nagyobb bajuk van. Azért nagy nehezen rávette magát, hogy vessen rám egy pillantást, írt fel egy krémet, de semmi sem változott. (Ez sztk-s rendelésen volt.) Most azon gondolkodom, hogy elmegyek magánorvoshoz, de félek, hogy mi van, ha ő is ezt fogja válaszolni? Mentetek már ilyen problémával orvoshoz? Szerintetek tud egyáltalán segíteni? Vagy ennek az egésznek valami más állhat a hátterében? Nem tudom, hogy mit tegyek. Eléggé megkeseríti az életem ez a gond, mert már a szex puszta gondolatától is félek, és nem szeretném elveszíteni ilyesmi miatt a barátomat. Viszont nem szeretném megint leégetni magam egy orvos előtt.
2011. febr. 26. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Van értelme.

Köztudott hogy az SZTK-s nődokik hentesek...


Én csomót vettem észre az egyik mellembe, majd elmentem egy SZTk-s nődokihoz, hogy szerinte mi lehet, aki azt mondta hogy ezzel ő nem foglalkozik (holott rendes nődoki nem csak alul néz meg és tapogat végig), mondta hogy menjek sebészetre...aztán röhögtem egyet és otthagytam. Máig gondolkozom azon, hogy panaszt tegyek-e a kórház igazgatójánál-e vagy a felügyeletnél...


SZóval ha rám hallgatsz, menj el magánhoz is, az hogy ha hülyét csinálsz magadból, azt csak te fogod tudni, mivel nem tetoválják a homlokodra. Inkább kérdezz hülyeséget mintsem később komoly problémád legyen ebből...

2011. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát....ha gumiallergiád van,akkor nagyon jól leírtad a tüneteket.

Menj magánorvoshoz,és koton helyett használj gyógyszert.

2011. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem használunk óvszert, fogamzásgátló tablettát teszek, úgyhogy ez nem lehet probléma.

2011. febr. 26. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
magánorvos. én sem tudok mást javasolni. és inkább ajánlásra menj,ne találomra a telefonkönyvből.
2011. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérj egy kismedencei ultrahangot, meg egy vizsgálatot oszt jónapot. A magánorvos nem fog kötekedni, sem számlát adni, csak mosolyog majd Szt. Istvánra.
2011. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem hasonló volt, fertőzésem volt, állandóan, annak ellenére, hogy csak szex után jöttek elő a tünetek átmeneti időre.

Barátnőmnek pedig ondóallergiája volt. Nem viccelek. Kiderült, hogy olyan is van, a párja ondójára reagál gyulladással, görccsel. Valami összeférhetetlenségi probléma.

Ne SZTK-ra menj, hanem magánhoz, azok normálisak. Én ahhoz járok, akinek a kezei közé születtem. :)

2011. febr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért az annyira durva, hogy a nem magánért is ugyanúgy fizetsz, az lenne a dolguk, hogy segítsenek rajtad, mégis átterelgetnek a magánpraxisukba. Elég undorító dolog, ha engem kérdeztek, és akkor akinek nincs pénze magánra az dögöljön meg? Valószínűleg így gondolják... Én a helyedben cirkuszt rendeznék...
2011. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!