Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel a problémával nőgyógyász...

Ezzel a problémával nőgyógyászhoz kell menni?

Figyelt kérdés

Bármiféle mozgásra csepeg tőlem a vizelet. Már nagyon régóta fent áll ez a probléma, de csak most van bennem annyi erő, hogy elmenjek orvoshoz. Az előbb utána olvastam picit dolgoknak és már nem is tudom, hogy tényleg nőgyógyászhoz kell menni ezzel a gonddal.

Igazából ma megyek, szóval a kérdés későn jött, de azért kíváncsi vagyok.


2011. okt. 7. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
urológiára kellett volna már menned nagyon régóta
2011. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz biztos nem, szerintem menj háziorvoshoz és ő majd továbbküld ahova kell.
2011. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mindegy egy vizsgálat nem árt. :S

2011. okt. 7. 11:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj a háziorvoshoz, és ha kell majd ő elküld urológiára.
2011. okt. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Urológia!
2011. okt. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz vele nőgyógyászhoz! Már csak azért is, mert ha a gáttáji izmok gyengesége okozza a gondot, azzal egy jó nődoki is tud mit kezdeni. Intim tornát mindenképpen jó lenne megtanulnod. Nekem is hasonló problémám van, de nem ennyire súlyos, mint nálad. Nekem a nődoki javasolta az intim tornát, használ! Mondjuk előbb-utóbb valószínű műteni kell, de ez majd csak akkor lesz aktuális, ha már nem szeretnénk több babát.
2011. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
Ez tipikus nőgyógyászati gond, nyugodtan menj vele oda.
2011. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!