Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Információkat kérhetné...

Lányok! Információkat kérhetnék az 1. tampon felhelyezésetekről?

Figyelt kérdés

Szeretnék tampont használni de nem mertem még felhelyezni...Szűz vagyok és soha nem nyúltam még fel magamnak.

Milyen volt nektek az 1. felhelyezés?

Mennyire kényelmes/kényelmetlen?

Mennyire fáj?(felhelyezést is beleértve)

Hogy vettétek ki, meddig hagytátok?

Mindent irjatok le lécci!


2011. febr. 27. 18:03
 1/6 anonim válasza:
100%
Hát én az első pár alkalomtól bénáztam kicsit, mert nem mertem nagyon felnyomni, mert fura érzés volt. De aztán ha már sikerült, onnantól már nincs gáz, teljesen kényelmes, semmit nem érzel az ég világon. Ugye van rajta egy madzag, azzal tudod kivenni, és hát hogy meddig hagyod bent, az attól is függ, hogy mennyire vérzel, ezt érezni fogod. Nyilván az első pár napba gyakrabban kell cserélni.
2011. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
76%
*alkalommal
2011. febr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 just.me válasza:
68%

Ha szűz vagy, akkor minitampont használj.

Ezt csak az enyhébb vérzések esetén tudod használni, erősebb vérzéseknél maradj a betétnél.

Azt hogy hogyan kell felhelyezni az a tamponos dobozban található papíron le van írva.

Ha jól helyezed fel egyáltalán nem érzed, hogy az ott van.

Nem fáj egyáltalán.

Kivenni a madzag segítségével tudod majd, és hogy meddig hagyod bent azt majd érezni fogod. :)

2011. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rakd át az Egészség, majd azon belül a Nők egészsége kategóriába. ;) Oda való ez...
2011. febr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem elég nehezen ment fel az első, biztos azért mert izgultam. bár utána legalább nem éreztem.. a szüzesség nem gond ebből a szempontból. 4-5 óránál tovább nem tanácsos fent tartani... őőő.. azt hiszem nekem egy bevált póz ha az egyik lábam felrakom a csap szélére :P
2011. márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igen, minitampont.

Állj egy WC mellé pl , és tedd rá az egyik lábad. Tapogasd ki, hogy hova kell felhelyezned, és ebben a pózban tedd meg, úgy, hogy addig tolod be, amíg nem tudod tovább. A zsinór maradjon kint! 3-4 óránként kell cserélni, mivel ezt nem veheted ki és teheted be, hogy ellenőrizd, hogy mennyire véres.

2011. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!