Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden terhességi teszt...

Minden terhességi teszt pozitív lesz időn túl? Már kb.6-ot csináltam és időn túl minden megjelenik a második csík halványan. Volt egy pozi tesztem is, de az 10-es volt a többi 25-ös.

Figyelt kérdés
A menses megjött 1 hét késés után, 2-3 napig tartott és vér szinte nem is, hanem sötét valami jött belőlem, de nem sok és nem is görcsöltem. Most 2 napja fáj a derekam nagyon, hányingerem van állandóan, ha eszem azért, ha nem akkor azért, a cicim feszül. Hétfőn tudok csak orvoshoz menni
2011. febr. 28. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

ha mind pozitív akkor gondolom terhes vagy

(a fogamzásgátló olcsóbb lett volna mint az abortusz)

2011. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de időn túl lett pozitív!!! vagy tök mindegy? Egyébként meg nem kéne egyből leoltani, ha fogalmad sincs semmiről. Eszem ágába sincs abortuszt csinálni
2011. febr. 28. 13:12
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

nem oltottalak le.

majd csak az orvos tudja biztosra mondani, hogy terhes vagy-e, és az abortusz egyáltalán nem elítélendő dolog ha nem akarod/tudod felnevelni.

Még mindig jobb mint ha éhezne vagy unnád a gyereked.

De NEM azt mondom, hogy vetesd el, mert ez te rajtad múlik csak mondom nem oltottalak le :D

2011. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok, rendezett körülmények között élünk, úgyhogy jó helye lenne. De időn túl számít valamit a pozitív?
2011. febr. 28. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Időn túl nem számít a pozitív, DE írtad, hogy 10-essel sikerült pozit tesztelned! Szerintem csak nem elég érzékeny a 25-ös teszt, hogy kimutassa a terhességet. Viszont ha megjött akkor lehet, hogy volt baba, csak nem maradt meg. Érdemes lenne egy 10-es tesztet csinálni reggeli első vizeletből, hátha az mutat időn belül pozit. :) Drukkolok!
2011. febr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a negatív tesztem 2 nap után is negatív volt:D De 10 perc után elvileg értékelhetetlen. De szerintem esélyes, hogy terhes vagy. Majd a doki megmondja:)
2011. febr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A teszt egy idő után már értékelhetetlen, bármit mutat is, ez rá van írva. Lehetett negatív, ha nem reggeli első vizeletből csináltad (nap közben, rövidebb idő alatt hígabb vizelet választódott ki, nem volt esetleg benne elég, kimutatható mennyiségű HCG) . A leírt tünetek erősen terhességre utalnak, és nem jelent semmit, hogy volt "vérzés", mert ha rövidebb vagy kevesebb, mint a szokásos, akkor az nem valódi menstruáció. CSVSZ-ben dolgozom, sok ügyfelünk mondja el, hogy a terhesség elején egy vagy két hónapban is volt valamennyi vérzése, de általában másmilyen, mint a normál.
2011. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Terhes vagy, higgy nekem. 2 évig küzdöttünk a babáért, de a 2 év alatt egyszer se lett pozi a tesztem, csak mikor tényleg babavolt. Ha időn belül, ha időn túl, azért lesz pozitív, mert van HCG a szervezetedben, az pedig bab jelenlétét jelzi.
2011. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!