Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellemben valószínűleg ciszta...

Mellemben valószínűleg ciszta van. Volt már olyan, hogy a mammográfia mást mutatott?

Figyelt kérdés
Háziorvosom szerint ciszta, kb.2mm, elmozdítható,nem fáj,semmi más tünetem nincsen. 31 vagyok. Holnap megyek mammográfiára, ráadásul nagyon kicsi a mellem,félek, hogyan fogják megvizsgálni.
2011. márc. 1. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ultrahanggal fogják,az nem fáj
2011. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ! külföldön élek, amikor időpontot kértem, mondtam, hogy a háziorvos nem tudta megmondani, hogyan vizsgálnak,uh vagy mammográfia, ill.hogy nagyon kicsi a mellem, ettől függetlenül mammográfiára kaptam időpontot, mondván, hogy az nem gond. Ha ott vagyok már, van úgy, hogy mégis az UH mellett döntenek?
2011. márc. 1. 12:29
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem is kicsi a mellem,fiatal is vagyok,mégis mammográfiára küldtek



ugyanis mammográfián belül van az ultrahangos vizsgálat is,legalábbis magyarországon biztosan

de szerintem külföldön is


de nyugi,a géppel is kibirható,és te is megnyugszol


bennem is van egy pár mm-es ciszta,amig nem nő,nem kell vele semmit csinálni,ha mégis nőne,akkor egy pici tűvel kiszivják,állitólag az se fáj jobban mint a vérvétel

2011. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is mammográfiára kaptam időpontot, meg is vizsgáltak, aztán - mivel nem sok látszott a képen a mellemben lévő elváltozásból, mert nagyon "fent" volt - ultrahangot is csináltak helyben, egy másik szobában.


Ha nem értékelhető a mammográfia eredménye (pl. túl kicsi lenne a cicd, bár erre elég kicsi az esély, mert szükség esetén még férfiaknak is végeznek ilyen vizsgálatot), akkor úgyis az uh mellett döntenek. Jobbulást!

2011. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Fél éve hagytam abba a szoptatást, két pici gyerekem van, nagyon félek, nehogy valami komoly baj legyen!
2011. márc. 1. 12:46
 6/11 anonim ***** válasza:

akkor bőven ne aggódj,99% hogy csak ottmaradt tej okozza a bajt


de jobb utánajárni

2011. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is nagyon remélem, de ez a tétlen várakozás kikészít, és persze közben olvasgatom a netet, és egyre szörnyűbb dolgokat olvasok...
2011. márc. 1. 12:58
 8/11 anonim ***** válasza:

ne tedd,keress egy jó filmet,meg egy üveg jó bort,és felejtsd el:)


kb 2 hete én is hasonló miatt pánikoltam,olvasgattan neten "kicsit",3 nap uán kinéztem a leendő fejfámat:D


hülyék vagyunk,nem kell túlaggódni

2011. márc. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát ezen most jót mosolyogtam.

Próbálok nem gondolni rá, de per pillanat ez elég nehéz.

2011. márc. 1. 13:53
 10/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat.

Ma megcsinálták végül a mammográfiát (kész tornagyakorlat volt nekem is de a vizsgálatot végzőnek is, de nagyon lelkiismeretes volt) és kaptam egy soron kívüli UH-t is. Mindkét vizsgálat szerint minden rendben, amit érzek, az egy normális mirigy. Nekem még mindig furi, hogy eddig nem éreztem, de asszem a két szoptatás után még jobban összementek a cicijeim, ezért érzek mindent jobban.

De nagyon örülök, hogy megnézettem. Mindenkinek szép napot!:-)))

2011. márc. 2. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!