Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász felír ilyet nekem?

Nőgyógyász felír ilyet nekem?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy úgyis mennem kell jövőhéten (most először) és akkor mondanám neki hogy bőrproblémák miatt szeretnék fogamzásgátlót szedni, akkor felírja? Mindegyik fogamzásgátló használ ilyen téren vagy nem?

a bőrgyógyászhoz nagyon sokára van csak időpontom, pontosan nyárra...nem akarok addig várni. voltam már régebben, kencéket írt mindig amik nem használtak semmit.


2011. márc. 4. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:

van akinek használ van akinek nem.

de én semmi képp nem ajánlanám,hogy szedd.

rengetek mellékhatása van.én szedtem 2 évig de soha többet nem fogom.

2011. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

inkább kérd ki a véleményét a dokinak.

ha a bőröd miatt akkor inkább bőrgyogyászhoz menny. ha meg a megelőzés miatt akkor ugyis felirja ha rendes ha nem akkor meg viszed anyád és az ő kérésére márfel kell irnia

2011. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

milyen mellékhatások? nem szedném csak ameddig muszáj, azt olvastam 3-4 hónap kell neki.

más módszert már nem tudok és annyira csúnya a bőröm hogy nyáron is csak hosszú ujjúban merek kimenni különben undorodva néznek rám az emberek.

mit tehetnék még? csak ez maradt. és mint írtam a bőrgyógyászhoz csak nyáron jutok be. az már késő nekem.


vagy ne szóljak a bőrömről csak írassak fel fogamzásgátlót... bármilyen segíthet?

2011. márc. 4. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok.


nekem egyébként a nővérem is világ életében nagyon pattanásos volt és ő is erre iratott gyógyszert de ahogy abbahagyta ugyanúgy csúnya lett a bőre.

máshova nem tudsz bőrgyógyászhoz menni?


én az egyik gyógyszertől amit rendszertelen menzi miatt szedtem visszahíztam 20 kilót amit nagynehezen leadtam.


amit egy éve kezdtem el szedni(most hagytam abba)

attól viszeres lett a lábam,szúrt a szivem,migrénes fejfájásom lett,sokszor az ájulás kerülgetett amikor megvolt,nagyon depressziós hangulatom lett.

szóval szerintem nem éri meg.

2011. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tetris ***** válasza:

Kell, hogy legyen más megoldás, mint a tabletta.

Godolom kozmetikusnál már jártál. Gondolom patikus is ajánlott már ezt-azt. Gondolom kipróbáltál már számtalan arcpakolást. Godnolom kipróbáltál már mindenféle méregtelenítő kúrát, gyógyteát. Gondolom minden nap szánsz arra 15 percet, hogy megtisztítsd a bőröd, és bekend valami pattanáskezelővel. Gondolom próbáltad már napoztatni.

Ha már mindezeken túl vagy, és hatás nincs, akkor, de csak akkor marad a gyógyszer. Amitől viszont meghízhatsz, és amint már írták a többiek, a gyógyszer elhagyása után esetleg visszaáll a régi állapot.

Egy pakolást én is tudnék ajánlani. Vegyél egy kis friss élesztőt, csepegtess rá pár csepp frissen facsart citromlevet, és keverd el egy kávéskanál mézzel. Ezt a kutyulékot kell felkenni a bőrre, és hagyni rászáradni. Amikor én voltam tizenéves, nekem ez használt.

2011. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem meg a Meromicin használt
2011. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!