Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12-éves leszek májusba és...

12-éves leszek májusba és csak kicsit látszik hogy van mellem. Nem gáz? Bár az osztálytársim 0,5-évvel öregebbek. De nem túl kicsi a melle?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
12 évesen még ne akarj hatalmas melleket. Minden lány más időben érik és még nagyon sok időd van, hogy nőjön. De ha felnőtt korodra is kicsi marad, akkor sincs semmi baj, mert egy kis mellű lány is lehet nagyon szép!
2011. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nektek ennyi idősen mekkora melletek volt?
2011. márc. 5. 17:48
 3/5 anonim válasza:

XeRoX válasza:


Hy, látnád az osztálytársaim mármint a lányok mellméreteit huhh elég kicsik és ők 13 évesek :) ne parázz emiatt és én mivel fiú vagyok szerintem mellméretet nem kell mondanom :P

2011. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, nem annak lesz a legnagyobb melle 18éves korára, akinek már most is nagyobbacska. Ez nem egyformán nő! Én 12 éves korom körül kezdtem ilyen sportmelltartó félét hordani, ami alatt természetesen nem látszik semmi. Majdnem 14 éves koromig nem volt semmi szinte, aztán lassacskán elkezdett nőni. Sosem voltam a legnagyobbak között, de sokkal formásabbak lettek, mint a nagymellű osztálytársaimé. És most 26évesen 85/C-s melltartót hordok, és akad olyan barátnőm, aki akkoriban, mikor én még nem is hordtam semmit neki már a 70/A-st kellett, és most meg kisebbet hord, mint én. Amúgy meg nem ettől függ az élet!!!!!!!!!!!! És nem ettől lesz normális pasid, aki szeret...
2011. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kis maroknyi volt...


De majd meg nő neked is! :) Ha túl hamar megnő, akkor később lógni fog! ;)

2011. márc. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!