Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1. Ha kényelmetlen helyzetben...

1. Ha kényelmetlen helyzetben ültök hosszútávon, vagy kényelmetlen bugyit/tangát viseltek van hogy nektek is elzsibbad a puncitok? Csomó fura kérdésem van még. Aki tud adjon választ mi miért van!

Figyelt kérdés

2.Mért van hogy valamikor ha lassan is pisilok olyan mint ha a zuhanyrózsát megnyitnám spriccel minden felé,szóval lassan kell,hogy nem folyon szét?

-Ez a szeméremajkakkal összefügghet,hogy épp széjelebb vannak egymástól abban a percben.Mert úgy figyeltem meg akkor van ilyen.

3..Fehér folyást el lehet mulasztani és az milyen következményekkel járna és mi is az,valamiféle sav féle?

4.Mért van hogy a szeméremajak valakinek olyan kicsi,valakinek meg kiáll az egész?

5.Olyan mással is van,hogy anélkül hogy sexuális vágya lenne,vagy rágondolna mégis izgalmi váladéka lesz reggelre,vagy más napszakban.Ez miért van és normális?(átlátszó,nyálkás trutyi)


2011. márc. 5. 19:42
 1/8 anonim válasza:
hány éves vagyte?
2011. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is el szokott néha zsibbadni.. :-)
2011. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1,El szokott zsibbadni nekem is.

2, igen a szeméremajkaktól függhet ha útban vannak.

3, nem lehet elmulasztani, a méhnyakból származik nyáknak is hívják a ciklusod természetes része + a hüvelyfal elpusztult sejtjei meg ilyesmik vannak benne amolyan öntisztulós folyamat is mint a fülzsír meg még sok hasznos funkciója van.

4, A szeméremajkak mérete és alakja sőt a színe is más más mindenkinél kb mint az orr alakja szóval nagyon más, és a tévhittel ellentétben nem befolyásolja a méretét a szex mennyiége.

5, Az izgami váladék is normális sokszor előfordul.

:)

2011. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok mindent kell még tanulnod a punciról.
2011. márc. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért kédeztem meg,mert én is ezekre a válaszokra gondoltam,de kíváncsi voltam jól gondolom.De köszönöm nagyon szépen a válaszokat.
2011. márc. 6. 15:30
 6/8 anonim válasza:

Ha hosszútávon ülök nekem is zsibbad néha a puncim.

Csak akkor szoktam össze vissza pisilni ha nem húzom szét a puncim a pisilés előtt.Széthúzom mert kicsit összetapadhatnak a szeméremajkak és akkor nagyon szórja a pisit .

Nekem kicsit kiáll a szemérem ajkam de így fejlődtem.

Izgalmi váladékom nekem is szokott lenni többször egy nap még este is.

Ha még érdekel valami ír priviben.

14L

2011. máj. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem meg sokan tagadják,hogy náluk ilyen nincs,inkább csak kíváncsiságból írtam,hogy itt arc nélkül mennyivel jobban mernek erre őszintén válaszolni.Kösz a választ
2011. máj. 25. 17:15
 8/8 anonim válasza:
Nem szokott zsibbadni.
2012. nov. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!