Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek a fehér folyásom...

Mit tegyek a fehér folyásom ellen, ha kényelmetlen a tisztasági betét? (Bőv. Lenn)

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem jól fogalmaztam meg, de az van, hogy már több hónapja van fehér folyásom ami nem csak nagyon büdös, de összepiszkítja a fehérneműmet. Már próbáltam a tisztasági betétet, de egy nyugodt percem sem volt tőle. Például ha összehúztam a combomat, nagyon kényelmetlen volt és gyűrött lett. Az nem olyan gond, hogy kényelmetlen, lehet, hogy egy idő után megszoknám, de folyton igazgatnom kellett, mert elcsúszott. Ha sétáltam, két perc múlva már szinte kint volt. Mit csináljak? Léteznek kényelmesebb betétek? Ha van (és biztos van) tud valaki ajánlani? 12/L
2011. aug. 17. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha büdös, akkor először is menj el nőgyógyászhoz, mert az nem normális folyás.


[link]

Én ilyet használok. Ez annyira vékony, hogy észre sem veszed.

2011. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első válaszolónak! Ha büdös a folyásod, azzal mindenképpen orvoshoz kell menned, mert valami fertőzésed van, ami kezelés nélkül sokkal rosszabb lesz.
2011. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hozzátenném, hogy a tisztasági betét, akármilyen légáteresztőnek és természetesnek van reklámozva, kimondottan rontja a helyzetet, mert jó fülledt meleget csinál lent, amiben sokkal jobban szaporodnak a baktériumok.


Ha egészséges vagy, akkor is kerülendő a tisztasági betét (kivéve menstruáció utolsó napja), inkább válts bugyit naponta kétszer.


De nálad most más a helyzet, feltétlenül orvoshoz kell fordulnod.

2011. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Velem is ugyan ez volt a helyzet. Szóltam anyunak, ő elvitt nőgyógyászhoz, kaptam rá kenőcsöt, és miután rendbe jöttem nem volt semmilyen kellemetlen szag! :) És tisztasági betétnek énis azt ajánlanám, mint az első válaszoló!
2011. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!